Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tini fiúnak, majdnem kopaszra...

Tini fiúnak, majdnem kopaszra nyírt, nagyon rövid hajról nyárra mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Több kérdés alatt olvastam, mint hajstílus ajánlatot. Mi a véleményetek? Szerintetek nem túlzás? Megéri egyáltalán? Jól néz ki? Ti lenyírnátok neki? Vagy ezt ki dönti el?

Néhány kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..



2021. jún. 28. 16:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szerintem azért túlzás. Vagy nem az?
2021. jún. 28. 16:45
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy lenyírnánk e neki
2021. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
83%

Én ismerek olyat, akinek nagyon jól áll, de olyat is, akinek nem.

Szerintem megéri kipróbálni, a fiúknak amúgy is sokkalta gyorsabban nő a hajuk, mint a lányoknak, úgyhogy ha nem tetszik, egy hónapig sapiban jársz, aztán már ugyanaz, mint volt.

Kockázat nélkül nincs győzelem ;)

2021. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Írjatok még!


#1.

Nem túlzás egy kicsit?

2021. jún. 28. 20:54
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Van akinek jól áll
2021. jún. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem minden nyáron olyan volt tiniként, sőt néha teljesen leborotvált is, nagyon szerettem. Ma pedig már egész évben úgy hordom.
2021. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Tudom hogy nem nekünk lányoknak szól a kérdés de én is voltam rövidebb hajú kislány koromban😅mostanra szerencsére megnőtt de amikor nem tudtam gondoskodni a hajamról és a szüleim 3 cm-esre levágták akkor nagyon furcsán néztek rám a többiek. Lehet hogy ez fiúnál nem így van.


De sok sikert neked bárhogy is döntesz

2021. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért legyen egy kis hossza. Nálunk még online oktatás előtt fogadott néhány fiú az osztályban, hogy ha online-ba megyünk levágják majdnem kopaszra a hajukat. És így is lett. Úgy néztek ki, mint valami alien-ek🤣🤣🤣

Úgyhogy szerintem inkább ne.

2021. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok érintett. Szülő vagyok, én biztosan nem vágnám le 14 alatt, felette meg már nem tudom befolyásolni, mert korlátozottan cseelekvőképes.


A lányoknak sem feltétlenül ez tetszik, a rokonokról, barátokról nem is beszélve.

2021. jún. 29. 12:51
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem most egyszer ki lehet próbálni. Ha nem nem kész akkor vissza kell térni az előzőhöz.
2021. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!