Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12-14 éves fiúknak milyen haj...

12-14 éves fiúknak milyen haj a legjobb?

Figyelt kérdés
A fiamnak hetente van az iskolában egy úszás óra, utolsó vagy előtti és szoktak utána belőle engedni ha még nincs kész. Tesi minden napj van neki. Most elég hosszú mert megnőtt de szokta olyan orrig érőre vágni oldalt pedig lépcsőzetesen géppel. Mi a legmegfelelőbb??

2020. márc. 10. 16:31
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
??
2020. márc. 10. 18:17
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem sima, egyszerű, ilyen 1-2 centisrövid. Semmiképpen se ilyen ecsethaj, vagy az a kétoldalt szintén lenyírt, és nem ecsetesen , hanem hátranyaltan megcsinálva. Max olyan, ha már két oldalt rövidebb, mint a feje teteje vastagságú sávban, hogy nem sokkal rövidebb az oldalsó része a hajnak, mint ami a feje tetején van. De inkább egyformán hosszú lehet, hogy dizájnosabban tud kinézni. Tehát a legegyszerűbb hajviselet. Vagy egyszer láttam még egy olyan srácot, valaki úgy mondta, és szerintem kifejező is, hogy olyan "gomba-frizurája " van. Tehát kicsit olyasmi, mint egy gombának a kalapja, még szerintem ez is klassz. Ez amúgy egy ilyen "jókisfiús" stílus, de szerintem azért akár rosszfiúnak is állhat jól:D Szal szerintem legjobban kinéző, legszebb, meg legpraktikusabb is, a sima 1-2 centi mindenhol.:) Vagy 3-4 ,de sokkal nem kell hosszabb, hogyha valaki rövid hajviseletben gondolkodik. De mondjuk lehet még olyan Kleopátra-jellegű fiúnak is, hogy asszem mindenhol az álláig ér, és középen el van választva; frufru szintén nincs. Szal kicsit olyan háromszögesen néz ki, talán még az is jól néz ki. Rövidekből szal szerintem talán ezek mutatnak a legjobban.
2020. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem gondolkodik olyan hosszú hajban. Nem tudom. Nem szeretne olyan kisfiú hajat, ilyen kamaszosat akar. Nem tudom mi lenne a legjobb. Köszi! Várom a többiek válaszát is.
2020. márc. 10. 21:04
 4/19 A kérdező kommentje:
Szerintem egy kicsit a hosszú haj és a gomba egy kicsit b*zis, régen volt neki ilyen oldalra fésült.
2020. márc. 10. 21:14
 5/19 A kérdező kommentje:
Ilyen hitlerjungedhez hasonló haj.
2020. márc. 10. 21:16
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Télen egy hosszra gépelt rövid, nyáron nullás.
2020. márc. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az jól állna?? Praktikus?? Az ilyen nagyon rövid, esetleg úgymond kopasz jó? Mikor lenne jó levágatni?
2020. márc. 11. 17:21
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem lenne nagy váltás, hogy hirtelen ilyen rövid haja lenne?? Ezért nem cikiznék az iskolában az osztálytársai hogy ilyen? Mert most ugye hetente úszik, meg minden nap tesi. De van idelye megszárítani tesi alatt meg minek. Várom a többi haj ötleteket és esetleg ennek vagy az előzőnek a helyeslését.
2020. márc. 11. 17:24
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre menő és praktikus, pláne úszáshoz, szerintem nem cikiznék, inkább utánozni fogják majd. Bármikor jó lehet levágni. Persze ráerőltetni nem kell, ha ő nem szeretné.
2020. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A kopasz, és a 0,1-1 milis megérné??
2020. márc. 17. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!