Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szedjem ki a sárga/reze...

Hogyan szedjem ki a sárga/rezes színt a szőkített hajamból?

Figyelt kérdés
Már mindenféle hamvasítót, lila/kék sampont próbáltam de semmi nem halványítja

2022. szept. 4. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Balea szőkítő spray+ schauma hamvasító sampon vagy lila hajszinező.

Én így szedtem ki régen, most hajszinező samponnal csináltam, sötétszőkével.

2022. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hamvasító sampont keress fodrászkellékesbe. Én próbáltam egyszer drogériás márkát, de semmit nem ért. Vegyél profi hamvasító sampont, amit a fodrászok is használnak.
2022. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, emellett hagyd rajta a hajadon kb 5 percig miután eloszlattad, aztán kimoshatod. Nekem sok a vörös pigment a hajamban, sötétbarnából lettem elég világos szőke (nem platina), és nekem mindig szép hamvas lesz tőle a hajam.
2022. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Én nullásgéppel szoktam megszabadulni a nekem nem tetsző, vagy megunt hajszínektől. Igaz, ritkán hagyom 1 centinél hosszabbra nőni a hajamat.
2022. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó nő vagy férfi vagy hogy nullás géppel nyírod a hajad?
2022. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4.-hez: Nő vagyok.
2022. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bevált a Kallos Silver Reflex hamvasító hajmaszk. Kékes lila, úgyhogy főleg a rezesebb, narancsosabb sárgát semlegesíti, de teszi a dolgát és nem kékíti be a hajat.

Ha pedig lilás rózsaszínt szeretnél, akkor Schwarzkopf got2be lila samponja, de az foltos tud lenni, én csak azért használom, mert tetszik a pasztelles rózsaszínes bézs hatása és olcsó.

De neked a Kallost ajánlom, tényleg szép egyenletes.

2022. szept. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!