Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék hajat milyen színnel...

Kék hajat milyen színnel dobnátok még fel?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben eljátszottam a gondolattal hogy megváltoztatom jelenleg hosszú, ombre (nagyon sötét barnából kékbe átmenő), erősen oldalt elválasztott hajamat. Azt hiszem csak az első tincset vagy az alsó szekciókat szeretném. Milyen színt ajánlotok?

2022. dec. 27. 18:08
 1/10 Metionin ***** válasza:
88%
Nekem évek óta a teljes hajam sötétkék, ha néha rám jön, hogy feldobom, akkor vagy lila ombrét festek az aljára vagy méregzöldet. De egyszer volt az első 2 tincs pink is, gyenge pillanatom volt épp :D
2022. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
Én is lilàznék, de férfi vagyok. Kb 5centi hajam van, nem 55.
2022. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Én nem színnel dobom fel, hanem úgy, hogy körben nullással le van nyírva (néha borotválva). Felül tiszta kék a hajam, kiengedve hátközépig ér. 28L
2022. dec. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! ☺️

#3 nagyon jön hangzik, de egy kicsi része már így is ki van borotválva, viszont többet nem szeretnék, mert nagyon macera volt tarkónál is visszanöveszteni az undercut-ot amikor rá untam egy idő után. Ennek ellenére mindig eljátszok a gondolattal, de most egy fokkal kevésbé drasztikusan keresek 😃


#1 én már így is ombre vagyok, és ezt meg is tartanám, de az első tincs (vagy akar hogy melle hátul vagy körbe alul is festetek) bennem is felmerült! Gondoltam pont pastel rózsaszínre is. Vannak még ötletek?

2022. dec. 31. 13:17
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező hol van ki borotválás a hajadban?
2023. jan. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lila melírcsíkok jól állnának kék hajhoz, mint az alábbi képeken:

[link]


A frufrun gondolkoztál? Az is fel tudná dobni a hajadat. :)

2023. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 pajesz, és picit a felette levő rész


#6 oldal frufru volt a durva oldal választék miatt, de nagyon gyerek fejem volt tőle 😃😂


Többen írtátok ezt a lilát, van akinek van/volt ilyen? Főleg a melírozottra vonatkozik a kérdésem hogy nem kopik a lila hamarabb? (Voltam teljes fejjel lila, de szerintem közel nem bírta addig mint ugyan azon márkából a kék)

2023. jan. 2. 11:20
 8/10 Metionin ***** válasza:
7. A lila mindig hamarabb kopik, mert tartalmaz vörös pigmentet. Nekem pár mosás után mindig visszakékült, mert alatta ott volt a sok éves kék.
2023. jan. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok újra. Idén az lesz az újítás, hogy felül kék, körben rózsaszín haj, de rövid tüsi mindenhol. Most viszont átmenetileg teljesen leborotváltam az egészet, hogy azt is kipróbáljam, aztán ha kicsit megnő, jöhet a festés :)
2023. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
9-es: A kopaszság nagyon szépen áll egy lánynak! Remélem, hogy ha növesztesz a hajadon, akkor is jó rövid lesz. :)
2023. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!