Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros bőrnél mi fontossabb...

Zsíros bőrnél mi fontossabb az arclemosó vagy egy jó krém?

Figyelt kérdés

Barátomnak szeretnék venni valamit de egyenlőre csak egy dologra van pénzem így kettő közül szeretnék választani de nem tudom mi fontosabb. Ahogy olvasgattam vagy valamelyik a lemosót

(cerave renewing SA cleanser vagy LA Roche puryfIng foaming cleanser) vagy ezt a krémet ajánlják: LA Roche posay double repair matte moisterizer.


Szerintetek melyiket vegyem meg először ha kövi hónapban fogom tudni csak a másodikat?

(nekem van arclemosóm amit tud használni csak az nem zsíros bőrre van)


2023. máj. 31. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egyiket se, ezek ipari hulladékok.

Zsíros bőrre a legjobb a B-vitamin, mondjuk a The Ordinary Niacinamide 10%. Ez hidratálja is a bőrt, és segít a faggyúképződést csökkenteni. És nincs tele szeméttel.

2023. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont a a niaciamide ordinary-t vettuk meg előző hónapban. :D de azt hittem hogy erre kell használni hidratalót
2023. máj. 31. 23:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Arclemosónál teljesen mindegy milyen, ott nincs kifejezetten olyan, ami segítene a zsíros bőrön. Legyen egy kímélő lemosó amelyik mindkettőtöknek jó és kész. A LRP krém amit írtál borzasztó választás, a márkához képest nem sikerült túl jóra. Nem sok olyan hidratáló van ami tényleg mattít, nekem a Duetus hidratálója vált be de ez sem bírja sokáig. Egy könnyű hidratáló is elég zsíros bőrre, bár attól függ, hogy korpás vagy olajos szeborea. A lemosó, hidratáló és a fényvédő amik az alapok minden bőrnél, addig amíg ezek nincsenek meg addig semmi értelme mást megvenni.
2023. jún. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hmm rendben köszi
2023. jún. 1. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit
2023. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!