Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Daueroltat még manapság...

Daueroltat még manapság valaki? Hogyan lehet megkülönböztetni a dauerolt hajat az eredeti göndörtől? Lehet kevésbé göndörre, inkább hullámosra is csináltatni?

Figyelt kérdés

dec. 8. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen daueroltatok, de nem lehet megkülönböztetni az eredeti enyhén hullámos hajtól. Megfelelö fodrász és megfelelö szer kell, akkor se nem teszi tönkre a hajat, sem nem lesz birkagöndör - csak sajnos MO-on a fodrászok többsége le van maradva 50 évvel a mai technológiák mögött.
dec. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mai napig keresem azt amelyik nem birkagondor hajat keszit. Akkor csinaltatnek.
dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég nehéz találni jó valakit, mert minden fodrásznak az a mániája, hogy "jó erös" legyen, akkor tart egy ideig!

Nekem nagy nehezen sikerült egyet találni, aki felfogta, hogy nekem csak annyi kell, hogy ne legyen szögegyenes, hanem kis esése legyen. Az meg, hogy nem tart sokáig, nem érdekes, mert fül alattig érö hajam van, havonta vágatom megfelelö hosszra, ezért kb 2 - 2-és-fél hónap alatt "levágódik" a dauerolt rész legalább is oldalt meg elöl, ezért úgyis újra kell csináltatni.

Meg természetesen nem a régi fajta dauervizet használja, hanem egy új fejlesztést, ami lehetövé teszi, hogy kb 2 cm átméröjü csavarón is müködjön.

Ami nektek nem sokat segít, hogy ez nem MO-on van...

dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!