Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pingmentfoltos, száraz arcbőrr...

Pingmentfoltos, száraz arcbőrre milyen kozmetikai kezelés hatásos? Lehetőleg olyan, ami gyorsan hat

Figyelt kérdés
jan. 13. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Bekenni vastagon valami zsíros alapozóval. Ez gyorsan hat
jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A pigmentfoltot nem igazán tudod halványítani semmivel, nekem is van és sajnos ilyen kenceficék nem szedik le onnan.

Szerintem a vízhiány pótlása az egyik legfontosabb. Hidratálás előtt permetezd le vízzel az arcod és kenj rá valami könnyű, tápláló, olajos krémet,vagy olajat. (Kókuszolaj, aloevera olaj, mandulaolaj is nagyon jó, ezek nem annyira nehezek).

Nekem kombinált a bőrtípusom, de úgy szoktam, hogy egy réteg víz, egy kevés olaj vagy krém, masszírozom, megint egy réteg víz, aztán krém, ameddig be nem szívja.

jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!