Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúként befesteni a hajam?

Fiúként befesteni a hajam?

Figyelt kérdés
Most jelenleg barna és azon gondolkoztam, hogy a szakállamat befesteni feketére de az nagyon furcsán nézne ki ezért a hajammal együtt akarom. Van olyan fekete hajfesték ami természetes fekete? Pl nem olyan ami szinte elnyeli még a fényt is hanem olyan hogy nem lehet megmondani róla hogy, eredeti vagy festett
febr. 8. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

A rendes hajfestékekröl nem lehet megmondani, hogy festett, ha szabályosan használják, az otthoni szerencsétlenkedéseknél meg nem a festék hibája, ha ronda lesz.

Egyébként a fekete nagyon nem ajánlott szín, majdnem mindenkin természetellenesen néz ki.

Fiúként semmivel nem másabb hajat festeni, mint lányként, ez csak MO-on probléma egyes maradi lényeknek.

Ha ki akarod próbálni, ne hajfestéket, hanem szinezöt vegyél, ami pár hét alatt kikpoik magától, ha nem tetszik, utána nem kell vele semmit sem tenni, megint az eredeti szsined van, ha meg megtetszik, akkor mehet a tartós festés is.

febr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyébként azért gondolkoztam a feketén mert a szakállamhoz lehet menne illetve láttam egy külföldi srácnál is. Neki valószínüleg eredeti volt de kinda jól nézett ki úgy feketén
febr. 8. 08:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fekete helyett próbálkoz inkább a legsötétebb barnával.
febr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, 1.00, ez sima fekete, nincs benne semmilyen más árnyalat, nem lesz kékes. Viszont nagyon durván sötét, nagyon kevés embernek áll jól, kevés emberen néz ki természetesen.

Viszont tényleg a sötétbarna, barnás-fekete is teljesen feketének látszik. Én is inkább azzal próbálkoznék. És hajszínezővel, hogy ne legyen azonnal végleges. Mindig természetes színt válassz, aminek .00 a vége, barnás-fekete 2.00, sötétbarna 3.00.

febr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Hiába nezett ki mason jol a fekete ha masfajta a borszined arnyalata.


Es ne otthon bohockodj, menj szalonba

febr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó fodrász tuti segít benne, legáll megmondja milyen festéket vegyél fodrászcikkesben, full feketét nem ajánlom én sem elsőre
febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!