Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnovesztesben szeretnék...

Hajnovesztesben szeretnék tanácsot kerni?

Figyelt kérdés
Nektek mi segitett a hajnovekedesben es toredezes ellen?
febr. 9. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendszeres hajvágás a végekből és az ápoló termékek gondos megválasztása. Sampon a fejbőr típusa alapján, kondicionáló, maszk pedig a hajhossz alapján. Ezen kívül nekem a dm-es hajvitamin egy csoda.
febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 User738294926 válasza:
Töredezés ellen valamilyen hajolaj, ha szőkített a haj akkor kötelező(!) + a maszkra még egy szavazat. Amúgy nekem a rozmaringvíz vált még be, csodát tett a hajammal, otthon te is könnyen el tudod készíteni.
febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagy változás azóta van,mióta nem szárítom levegőn a hajamat,hanem hajszárítóval teljesen szárazra. Azt hittem,pont,hogy jót tesz neki,ha nem használok hajszárítót. De valahol egy külföldi oldalon olvastam,hogy ha nem szárítom meg,akkor sérülékenyebb lesz. És tényleg!! Mióta szárazra szárítom,alig van töredezett hajszálam. Amúgy 3 hetente vágatok is a végéből. 3. éve növesztem. Állig érőből most lett mellig érő.

A hajam nagyon vékonyszálú,de most nagyon egészséges és szép. Pár hete lazán befonom éjszakára,hogy ne törjön alvás közben.

febr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hajas csoportban sokan használnak rozmaring főzetet, ezt én is ki akarom próbálni. Több doboz dm-es hajvitamint beszedtem, amíg egy barátnőmnek nagyon bejött, nekem az ég világon semmit nem csinált
febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem most hátközépig/mell alá ér a hajam.


Havonta egyszer vágatok belőle kb. fél centit, hogy ne legyen töredezett, és egészségesen étkezek. Sok hal, zöldségek, gyümölcsök, tápanyagdús, minőségi étkezés. Ez talán a legfontosabb, így hajvitamint sem kell szedni, mert az étrended fedezi a szükségletet.

Persze ha akarod, szedheted a dm-es hajvitamint vagy kovaföldkapszulát, de ezek nem helyettesítik az egészséges táplálkozást. Emellett én kb. 4 naponta mosom, sampon, balzsam, hajszárítás, hővédővel vasalás, hajolaj.


Ja és ha 14 feletti vagy, akkor a rendszeres kielégítő szexet is ajánlom, bizonyítottan serkenti a hajnövekedést🤣

febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem a L'Oreal Paris Elseve dream long termékek segitettek. a sampont, balzsanot használtam és a L'Oreal Paris elseve dream long no haircut cream is sokat segitett
febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!