Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a baj azzal hogyha egy fiú...

Mi a baj azzal hogyha egy fiú daueroltatja a haját?

Figyelt kérdés
fiú vagyok és alapból egyenes a hajam. Mindig is utáltam, értem én hogy Isten így teremtett meg ez a természetes, de egyszerűen nem nézek ki jól egyenes hajjal, ráadásul sose tudtam beállítani úgy ahogy akartam, pedig kipróbáltam mindenhogy. Láttam hogy be lehet göndöríteni a hajat és hogy milyen jól néz ki, megcsináltam és nagyon jó döntés volt, sose nézett ki ilyen jól a hajam. Mi baj van ezzel? Nem állítom senkinek azt hogy természetes göndör…

febr. 10. 09:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
De ki mondta, hogy baj van vele?
febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Akinek tetszik tetszik, akinek nem nem.

Én mondjuk nőként, de világ életemben küzdök a hullámos-göndör hajam ellem és rondának tartom máson is, pláne férfin

febr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Sz.rok rá, hogy egyenes vagy göndör-e a hajam. 24 éves koromig erősen hullámos volt, de akkor letoltam az egészet, és azóta borotválom a fejemet. A lehető legjobb döntés volt. Te is tedd ugyanezt szerintem.
febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Metionin ***** válasza:
100%
Semmi, ha ez áll jól, akkor csináld.
febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

A legtöbben azt mondják hogy b*zis, meg amúgy is a nők dolga foglalkozni a hajukkal

de akkor fasza minden

febr. 10. 15:24
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

"egyszerűen nem nézek ki jól egyenes hajjal"

Minden egyenes hajú (nő is, férfi is) ezt gondolja. Mindenkinek más kéne, mint ami neki jutott - csak aztán vannak, akik felnőnek, és megtanulják elfogadni magukat: ők lesznek boldogok.


Egyébként állati környezetterhelő: árt a fejbőrnek, a hajnak, a környezetnek, mindennek - ráadásul gondold el, mennyi minden értelmeset csinálhatnál annyi idő alatt, amennyi időt majd a rendszeres dauerolásra fordítasz...

febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ja kéne az az 1 óra plusz félévente még az életembe
febr. 10. 22:05
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Na ja, egyelőre csak dauer, de aztán majd festeni is fogod, és azt már nem úszod meg félévente egyszer. :)
febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%
Csak annyi a baj, hogy mindenki azt hiszi, homokos vagy.
febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9


és miért? attól még hogy más megkopaszodott és nincs esélye a lányoknál még nem kell szidni azokat akiknek van hajuk és csajuk 🙏🎉

febr. 11. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!