Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a baj azzal hogyha egy fiú...

Mi a baj azzal hogyha egy fiú daueroltatja a haját?

Figyelt kérdés
fiú vagyok és alapból egyenes a hajam. Mindig is utáltam, értem én hogy Isten így teremtett meg ez a természetes, de egyszerűen nem nézek ki jól egyenes hajjal, ráadásul sose tudtam beállítani úgy ahogy akartam, pedig kipróbáltam mindenhogy. Láttam hogy be lehet göndöríteni a hajat és hogy milyen jól néz ki, megcsináltam és nagyon jó döntés volt, sose nézett ki ilyen jól a hajam. Mi baj van ezzel? Nem állítom senkinek azt hogy természetes göndör…

febr. 10. 09:25
1 2
 11/19 Metionin ***** válasza:
100%

Ugyan már, én festem a hajam és havi 1 órát kell rászánni, pedig 80 centi...van akinek ritkábban is kell festeni, mert lassabban nő a haja vagy nincs akkora eltérés az eredeti és a festett szín között. Amúgy is a kérdésben dauerről volt szó, nem biztos, hogy a kérdező valaha festeni fogja.

Aki meg homokosozik, ha elmész bárki mellett az utcán, úgysem mondod meg, hogy az neki az eredeti göndör haja vagy dauer. Főleg fiúknál, ahol kevesebben daueroltatnak, simán azt hiszik, hogy alapból olyan a haja. Meg ha nem, akkor mi van? Millió férfi festi, egyenesíti, belövi a haját és mégsem kezdi el hirtelen a fiúkat szeretni :D ellenben betojnátok, ha tudnátok, hány sztereotipikusan férfias pasi meleg.

Kérdező, szard le és daueroltass, csak arra figyelj, hogy a dauer szárít, ápold rendesen a hajad. A páromnak hosszú haja van, rendszeresen olajozza, ápolja. Ez nem férfiatlanság, hanem igényesség.

febr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28%

"más megkopaszodott és nincs esélye a lányoknál"

:DDD

Ahogy te tévedsz! Nagyon sokan direkt szexinek találják a kopaszokat! :)

febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

"a dauer szárít, ápold rendesen a hajad. A páromnak hosszú haja van, rendszeresen olajozza, ápolja"

Na ugye, hogy nem csak egy óra félévente! :D

febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Metionin ***** válasza:
100%
13. Ápolni egyébként is kellene, nem csak ha daueroltatja valaki. Az a hajmosás része (lenne) mindenkinek, akinek nem 5 centis haja van.
febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
31%
Olajozni egyáltalán nem szükséges mindenkinek. És oké, nem tart olyan iszonyat sokáig, de azért mégis némi idő, és sokszor kell csinálni egy félévben, nem csak egyszer, aztán kérdés, hogy milyen olajjal, pénzbe is kerül, időnként nem lehet pont olyat kapni, amilyet szeretnénk, drága, stb., szóval igenis macera. Aztán esetleg az olajozás ellenére is túl száraz lesz a haj, irritált a fejbőr, korpásodás, akármi, szóval szerintem nettó időpazarlás belekezdeni...
febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Metionin ***** válasza:
100%
Ápolást írtam, nem olajozást, olaj valóban nem kell mindenkinek, az csak egy példa volt. De ápolás az is, ha pl. balzsamot használ vagy hővédőt, hajszeszt, akármit amire az illető hajának szüksége van típustól függően.
febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Metionint az ég küldte nekünk végre valaki gondolkodik ( meg még jó pár válaszadó) 🙏🙏🙏
febr. 11. 19:38
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyesek a göndör hajú férfiak, akár természetes, akár nem.


De látod, mennyire megrémiszt egyeseket a gondolat is, hogy foglalkozzanak kicsit a külsejükkel.

febr. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Csinaljad ha neked ez tetszik biztos jol is all ^^


Engem is gondolnak biztos mindennek a bob hajammal de nem erdekel ha nekik ettol van jo napjuk hat whatever.

febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!