Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » LED arcmaszk alá kell szérumot...

LED arcmaszk alá kell szérumot vagy krémet használni?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy LED arcmaszkot, nagyon sok jót olvastam róla viszont az érdekelne, hogy kell e bármi szérumot használni alá vagy sem?

Olvastam olyat ahol azt írják kell és olyat is ahol azt írják nem, ha valaki esetleg használt már tud nekem segíteni, hogy lenne jobb?

Az is érdekelne, látni-e a változást? Köszönöm! :)


febr. 11. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi ez a LED arcmaszk?
febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egy fényterápiás eszköz. Elvileg a fények, színüktől és hullámhosszuktól függően hatással vannak a bőrre.

Én maszkot nem, de olyan kis fényterápiás eszközt használtam, és én azzal masszíroztam be a szérumot a bőrömbe. Szerintem nyugodtan használhatsz alá, de a színterápia elvileg hatásos anélkül is.

febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
febr. 11. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Vörös infrared / near infrared tapasztalatom van. Nem kell alá semmi, amiért én nem kísérleteznék:

- a beszívódást a led nem segíti

- a fény talán eltéríti a hatóanyagot, talán nem, ha eltéríti, talán előnyére, talán nem

- összekeni az eszköz belsejét, nehezebb tiszítani


Ennek ellére van, aki tesz alá, de nem tudnék előnyt, csak a fenti hátrányokat mondani hozzá. Gyártói, LED alá használható áttetsző maszkok léteznek, ezek általában hialuron stb. hidratálók, éppen után is ugyanúgy rámehet.


A vörös LED nekem hatásos volt bőrkép javításban: egységesebb és frissebb, élénkebb bőrszín. Csak akkor és csak addig, amikor legalább minden másnap használtam. (Omnilux maszk volt, nagyon pontos, orvosi eszköz gyártótól.)

febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!