Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mely kézkrémek váltak be...

Mely kézkrémek váltak be általában? Melyek nem?

Figyelt kérdés
Nagyon száraz a kezem bőre, már rengeteg féle kézkrémet kipróbáltam. a legrosszabb típusok azok, amik miután felszívódnak, száraz érzetet adnak,mint ha be se kentem volna. sokat mosogatok, a körömágyam is kiszálkásodik, száraz. ha egy napig nem kenem be, már érdes lesz a kezem. ti mit használtok, ami be is vált?
2009. jan. 6. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem a neutrogena vált be eddig a legjobban, de mivel régen ekcémám volt, brutális volt nekem is a bőröm (most csak már száraz) akkoriban bőrgyógyász által kiírt krémmel kentem (elcom). a kék, fém tengelyes niveát próbáltad már? az elég zsíros, nehezen felszívódó krém.
2009. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rettentő száraz a kezem, igazán jó kézkrémet nem tudok ajánlani. (Régen volt valami Caomilla talán, az azt hiszem jó volt, lehet, hogy még most is kapni.) A kék, fémtengelyes Nivea nekem egyáltalán nem válik be például:D De szerintem ez mindenkinél máshogy van, lehet, hogy pont egy "selejtes" darabot fogtam ki:)

Én azt szoktam, hogy mikor bekenem a kezem és pár perc múlva jelentkezik a száraz érzés, utána megint bekenem, általábn 2 vagy 3 kenés után jó lesz. Ez nem a legpraktikusabb megoldás, de egyelőre nem tudok jobbat.

2009. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A Garniernek van testápolója + kézkréme extra száraz bőrre, szerintem elég jó! Nekem a lábamon szokott nagyon durván kiszáradni a bőröm, úgy, hogy berepedezik és feszül, de ez hatásosan mulasztja el, még ebben a hideg időben is.
2009. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Nivea SOS csodát tett! Nem túl jó az illata, de a legszárazabb bőrt is selymessé varázsolja. Nekem még a Neutrogena se jött be ennyire, mint ez.
2009. jan. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A kezedre a tejkrém nagyon jó,amit gyógyszertárban kapsz!A körömágyadra pedig kenj körömágyápoló olajat!
2009. jan. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Én is sokat szenvedtem a kézkrémekkel, mert a legtöbb miután bekentem a kezem olyan volt, mintha nem csináltam volna semmit.


Találtam egyet, amiben sok van olcsó és egy éjszaka alatt képes csodát tenni a kezemmel. Glicerines, szilikonos kézkrém.

Az avonból rendelem, de nekem tényleg nagyon bevált most veszem a 8-9. tubust :) A neve: [link]


Csak vigyázni kell, mert miután felkened nem nagyon nyúlkálhatsz semmihez. És ha sokáig kenegeted akkor úgy kezd lejönni, vagy csomósodni vagy mit. De nekem a legtöbb krém ezt csinálja ha túl sokáig kenegetem... tudod, egy idő után jön le vissza. Szóval felkened elsimítod és utána már nem nyúlsz hozzá. Ha a kezedre nem is használod, a körmeidet érdemes vele bekenni este reggelre nagyon jót tesz azoknak is. Én mindig ezt használom, nagyon szeretem. Eddig nekem ez a legjobban bevált kézkrém, pedig én is kipróbáltam mindet, drágákat is. Niveat, dovet, neutrogenát, meg ami csak van. Egyébként a nivea éjszakai kézkrémje is nagyon nagyon jó, csak nekem 2 nap alatt elfogy és nem éri meg.

2009. jan. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem az Avonosok nem jöttek be, allergiát okoztak:(

Dove pro age-t használok most(nem vagyok még öreg, de nekem ez vált be)vagy a garnier extra száraz bőrre való kézkréme.de sok helyen osztogatnak termékmintákat, próbálgass:)

2009. jan. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam most a favorit a Farmasi Shea vajas kézkrémje!

[link] A 30. oldalon találod

2009. jan. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejött a Nutrogena és a Dolivia is.

Ha nagyon száraz a kezed menj el bőrgyógyászhoz vagy menj el a patikába és kérd ki a patikus véleményét! :)

2009. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Doliva és a Nivea SOS. Nekem ezek váltak be. A doliva sem egy olcsó krém, de nagyon nagyon jó.

Lehet kérni a gyógyszertárban mintát.

2009. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!