Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb fodrászat...

Offthewall kérdése:

Melyik a legjobb fodrászat Budapesten?

Figyelt kérdés
Zsidrón, Hajason kívül, mert náluk sosincs kb. hely. És fodrászt is mondhatnátok, ár nem számít. Jó lenne, ha képei, ötletei lennének ha nem ugyanolyanra akarom, hanem valami újat végtére is ő szakmája xD Nem önreklámot, és lehetőleg Buda, vagy belváros legyen.
2010. nov. 18. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Fura, én a Zsidróba kaptam időpontot és még úgy is megcsinálták a hajam hogy fél órát késtem.. :Đ

Na de itt van 2 fodrászat ahol még voltam.

[link] (bocs, nekik valamiért nincs honlapjuk ahogy láttam, de jók!) Én olyan 15-20ezer körül fizettem legutóbb, ebbe minden volt, festés vágás szárítás stb..

a másik meg: [link] itt is jó hajat csináltak nekem. :) Ez meg talán valamivel olcsóbb.

Az első a belváros majdnem, a második meg buda.

2010. nov. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én Hortobágyi Kászonra szavazok!

[link]

A szalonja Budán van a Keleti Károly utcában, Close szalon.

Azt szereti a legjobban, ha a vendég bizonytalan vagy egyáltalán nem tudja, hogy mit szeretne - és segíthet neki kitalálni. Ezt azért tudom, mert legutóbb úgy mentem hozzá, hogy ötletem sem volt, milyen hajat szeretnék, de azt tudtam, hogy változtatni akarok. Zseniális hajat vágott! 7900 ft-ot fizettem.

Körülbelül másfél óráig dolgozott a hajamon.

2010. nov. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kösz a tippeket :) Szerintem most ez a Hortobágyi úr lesz a befutó, gondolom nem fiú vagy kedves utolsó, hogy 8000 pénz volt, úgy nem drága, no meg 1,5 óráért.
2010. nov. 20. 20:45
 4/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! a kérdés újra nyitva áll, valami kiegészítés?:D
2011. febr. 4. 21:07
 5/13 anonim válasza:

Nem jött be a Hortobágyi Kászonos?

Csak mert most gondolkodok én is rajta...

2011. márc. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem oda mentem végül, így nem tudok róla véleményt formálni, de jónak TÜNIK. Végül Zsidrónál kötöttem ki aki kb. szószerint 1 Hitler-hajat kreált, anélkül, hogy kértem volna gondolta meglep a legújabb trenddel. Hát nem tudom hol él az az ember... Borzalmas hajat kreált!
2011. márc. 11. 21:19
 7/13 anonim válasza:
Sziasztok! Én is Rudolf Zsuzsihoz járok, legjobb a szakmában!
2014. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Andrea555 válasza:

Szia!

Én régóta járok a 2. kerületben egy sráchoz.

A tapasztalataim alapján rá bízhatod magadat akkor is ha nincsen ötleted. Megbeszéltük, hogy mit fog művelni, de persze nekem ez nem mondott sokat, de a végeredmény nagyon tetszett és magamnak is megtudtam otthon csinálni.Itt találhatjátok meg:

www.runwaystudio.hu

2015. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Aron13 válasza:
Prókai István a legjobb.
2016. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Kis Flóri Szépségszalont ajánlom és Nagy Melinda fodrászt!
2016. szept. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!