Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb fodrászat...

Offthewall kérdése:

Melyik a legjobb fodrászat Budapesten?

Figyelt kérdés
Zsidrón, Hajason kívül, mert náluk sosincs kb. hely. És fodrászt is mondhatnátok, ár nem számít. Jó lenne, ha képei, ötletei lennének ha nem ugyanolyanra akarom, hanem valami újat végtére is ő szakmája xD Nem önreklámot, és lehetőleg Buda, vagy belváros legyen.
2010. nov. 18. 23:20
1 2
 11/13 Laci813 válasza:

Én 2. kerületben lakom és Hűvösvölgybe járok Csákváry Ágnes mesterfodrászhoz már több mint 5 éve. Nagyon meg vagyok elégedve a munkájával, van nála bió hajfestés, Joico hajújraépítés és melegollós hajvágás is. Nyugodt szível tudom ajánlani mindenkinek.


A weboldalán keresztül lehet online is időpontot foglalni: fodraszmester(pont)com

2017. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Kerecsendi Réka válasza:

A legjobb fodrász nem kérdés: Sánta Zoltán Krisztián.


7 fodrásznál jártam, mire rátaláltam... Az első szakember, aki nem csak futószalagon gyártja a hajakat, hanem azzal is foglalkozik, aki a székben ül. Nem egyen frizurát vág, hanem olyan hajat csinál, ami hozzám illik és könnyen kezelhető. Azt hiszem, hogy rátaláltam az én fodrászomra. Ha Te is keresed a nekedvalót, csak ajánlani tudom. itt eléred: [link]

2018. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Sz_Kriszti válasza:
Ha nem a név a fontos hanem a tudás, próbáld ki Dolgos Anitát! Nagyon precízen és szépen dolgozik, nem horror áron. Kedves, odafigyel a kérdésedre de elmondja azt is, hogy ő mit gondol, mi állna jól. Vannak fent fotók a neten azt hiszem google-n is.
2022. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!