Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki a legjobb fodrász Budapesten?

Offthewall kérdése:

Ki a legjobb fodrász Budapesten?

Figyelt kérdés
Ha lehet max kb.5-6 ezret szánnék rá, rövid hajam van, fodrászzsargon alapján lehet gyerek vagyok (15/F) szóval ne 1 esküvői csaj hajra gondoljatok, hogy az 45 ezer lesz ^^ Gondolkoztam a Zsidrón, szegről-végről haverunk is, csak ő folyton be van táblázva meg a sok rohadt cölöböt nyirbálja :D Lehetőleg Buda, vagy belváros érdekelne. Van még valami Hajas, meg Hortobágyi Kászon, akiket mondtak. A shape cornerbe v hol (zsidró 2. ker szalon) voltam már, inkább drága mint jó, de még ez volt eddig a legtürhetőbb) a Mammutban is a Madonnában, az sem nagy szám, fölösleges giccs az egész. :D És a Pozsonyin a Dunapark melletti fodrász-kozmetikus szalonban is. Ezeken kívül valami? :DDD
2011. febr. 4. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én vagyok a legjobb fodrász Pesten.
2011. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ó hát persze, hogy Te vagy ^^ És mégis hol a szalonod? Neved is van?:)
2011. febr. 4. 21:00
 3/3 anonim válasza:
hajas laci ?
2011. febr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!