Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire vagy pattanásos,...

Mennyire vagy pattanásos, mitesszeres és hogyan viseled lelkileg?

Figyelt kérdés
Nekem 2-3 pattanás szokott kijönni átlagban. Viszont már ennyi is elég ahhoz, hogy agresszív, depressziós, kiábálós, elégedetlen, gátlásos legyek - még akkor is ha el van takarva két alapozópöttyel. Felmerül bennem a kérdés, hogy akinek ennél jóval több van az hogy bírja idegekkel? Ha mondjuk 10 vagy 20 lenne rajtam én tutira megölném magam.
2011. febr. 25. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is egy kettő volt, hajtövemben, frufru vonalban viszont milliónyi picike... azóta nem merem feltűzni a frufrumat, pedig az áll nekem a legjobban :D mitesszerekkel nem küszködök nagyon, rengeteg krémet kipróbáltam, meg bőrgyógyászhoz járok, illetve kozmetikushoz, aztán csak csak kiszépülök egyszer :D De amúgy én is nehezen viselem, még ezt a keveset is, mivel hajtőnél elég nehezen lehet alapozót használni :S
2011. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fúú,ne is kérdezd.Pattanásom nincs,ami olyan nagy lenne,viszont a régi pattanások helyén piros foltok vannak,de nagyon csúnyák(legalábbis én mindennél csúnyábbnak látom őket).Fogalmam sincs mit tegyek,jövő héten megyek kozmetikushoz.Néha teljesen kiborulok tőle,olyankor még sírok is.:S.

utáálom őket!!:(

15/L

2011. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: tényleg mindent kipróbáltam már,semmi sem használ.Egyszerűen elviselhetetlen.Amikor tükörbe nézek és meglátom érzem,hogy agyvérzést kapok.:S
2011. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

elég furán gondolkodsz. ez nem valami rettenetes dolog, nem leszel tőle ronda ha megfelelően eltakarod meg sem látszik. nem tudom... szerinted miért olyan nagy tragédia ez? egészséges étkezéssel, megfelelő kezeléssel eltűnnek egyébként is. a legtöbb embernek a megfelelő étkezés betartása nem megy. nekem sem....mert válogatós vagyok és utálok enni.


rajtam is vannak pattanások, nem mondom hogy rengeteg, de nem is 1-2. nincs semmi bajom vele. megtanultam együtt élni ezzel. kiemelem ami szép rajtam. elterelem a figyelmet szép hajjal, ruhákkal, sminkkel. a pasik oda vannak értem így is, ez elég önbizalmat ad. tudom hogy nem vagyok ronda. csak épp a bőröm kicsit "hibás".

2011. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a baj, hogy kb. fél évente váltakozik a hely, ahol kijönnek. Régebben a homlokomon, most a szám melletti részen jönnek. A visszamaradt nagyobb hegek zavarnak. A pattanások nem annyira, mert azokat kinyomom ésmajd elmúlnak, nem vagyok szívbajos. Mitesszerem is van az orromon meg az arcomon, de nincs lelki erőm elmenni a kozmetikushoz arctisztításra. iszonyatosan fáj és sokat kell járkálni. unokatesómnak is sok volt, de most már 22-23 éves és nem látszik rajta semmi. szóval meg vagyok nyugodva :)
2011. febr. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Annyira nem akadok ki, mert tudom hogy másoknak is van ilyen, van akinek több, és ez "természetes". Kezelni kezelem őket, de néha rám is rám tör a hiszti, hogy miért vannak ezek meg minden, de utána lenyugszom. :D


15/L

2011. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A csajoknak még jobb mert ők le tudják fedni sminkel de nálunk srácoknál ez gázabb. Ha lefedem akkor melegnek néznének ( már történt ilyen....) Szóval én csak itthon parázom, és mindenkinek elmondom, hogy milyen randa vagyok, de miután kiteszem a lában a házból nem szoktam tükörbe nézni és teljesen elfelejtem inkább, hogy mi van az arcomon.
2011. febr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!