Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajam legyen? (rocker)

Milyen hajam legyen? (rocker)

Figyelt kérdés
szóval, derékig érő göndör hajamtól ugydöntöttem meg akarok szabaduni és levágom valami rövidre (nem, ez nem azt jelenti ,hogy pózerkedni karok, csak szerintem nem fontos a zenei stílusomat a külsőmmel tükrözni, legalábbis a hajmmal) és tudnátok linkelni pár jó kis frizurát amit ajánalni tudtok? vagy akár sajátot is :) 16/f
2011. júl. 10. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
én szeretem a hosszú hajú fiúkat, mondjuk a vállig érő sztem jó. onnantól hosszabb nekem már speckó esetekben tetszik.. de ami neked tetszik az legyen! én a vállig érőre szavazok
2011. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia4

felül hosszabb oldalt nullás

[link]

ez egy hosszabb fazon ,ennél hosszabb már nem olyan fiús szerintem ,és ez enyhén rockeres beütésű is "lehet"

[link]

ez is jó!oldalt rövidebb felül picit hosszabb menő!

[link]

enhyén punkos

[link]

[link]

2011. júl. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz hogy ezt nem kérdezted, de ha szép egészséges a hajad szerintem próbáld meg eladni.Jó pénzt kaphatsz érte: )

hajak: [link]

[link]

Mivel göndör a hajad szerintem a másodikat sokkal egyszerűbb lesz megvalósítani:)

2011. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én 14 rocker csaj vagyok, ha mindenképp le akard vágatni, akkor szeintem is maradj a vállig érőnél, főleg, ha göndör hajad van. az utolsó második linkje szem tökéletes, és tényleg nem kell vacakolni vele. (mert gondolom nem akarod a hajadat vasalgatni rocker létedre:), és ha nem nagyon tövid lesz, akkor az első hajmosás után biztosan változik a frizura)

sajnálom a hajad,de ah te akarod...:)

2011. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na milyen lett a hajad?:)
2011. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!