Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A rocker lányok milyért nem...

A rocker lányok milyért nem jönnek be nagyon a fiúknak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 21:32
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
mert nem nőiesek. külsőleg sem és a viselkedésük sem.
2011. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
És milyért?
2011. júl. 28. 21:43
 3/39 anonim ***** válasza:
szerintem, azért mert sok fiú van akiknek a szoknyába meg magassarkúban járó lányok tetszenek.... de hát ahány ember annyi szokás.... meg gondolom azért is mert kevesebb rocker srác van, és azért én úgy veszem észre, hogy egy diszkóba járó csávó nem áll össze egy acélbetétes bakancsos lánnyal. Meg ez persze ugyan úgy érvényes fordítva.
2011. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
hát azt énsem tudom:D én így látom.
2011. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Hát igen ebben igazad van.Na meg hogyha azt nézzük a mai világban a fiúk inkább a kis ribanc**kra buknak..És azokból pedig többet találni a diszkóba szerintem...
2011. júl. 28. 21:46
 6/39 A kérdező kommentje:
vagy talán tévedek??
2011. júl. 28. 21:49
 7/39 anonim ***** válasza:

Nincs igazad.


Ha XL-s Tankcsapdás pólóban, terep/gyakorlónadrágban és acélbetkósban, eseleg a legférfiasabb sportcipőben járó, "Dögoljön meg az összes diszkós k.rva"-felfogású rocker "lányokra" gondolsz, hát, akkor ezért.


Miért kell mindig általánosítgatni, aztán csak a sírás van, ha a "diszkósk.rvák" azt mondják, hogy "büdösbunkóparaszt rocker".

2011. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
na nem olyanokra gondoltam.hanem a miniszoknya+csöcskidobós szakadt cuccok bakanccsal...hidd el nagyon sok ilyen van.csak rájuk kell nézni és süt róluk hogy egy patronos kis ribancok.viszont még egy nagyon rossz pont náluk hogy a pofádba is böfögnek akár...
2011. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

Jah 69%-os, én a kérdezőnek írtam ^^

De igen, az általad leírt fajtával is találkoztam már. Szerintem amit te írtál, és amit én, na azok a két véglet. Egyik sem jobb. De szépen meg lehet(ne) találni a középutat is.

2011. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

ma 22:54

én is rockzenét hallgatok leginkább. bár sose neveztem magam rockkernek, mert az is csak egy általánosítás, meg hallgatok elektronikus zenét is (már) meg rengeteg más stílust is! és... amit te írtál az iszonyat primitív megnyilvánulás és általánosítás.

19L

és kérdező, mindenkinek más az ízlése, van akinek bejön. lényeg az ápoltság, meg szerintem nem valami pozitív dolog a szemellenzős gondolkodás. egyik oldalról sem!

2011. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!