Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A rocker lányok milyért nem...

A rocker lányok milyért nem jönnek be nagyon a fiúknak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 21:32
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
52%

Hát talán azért mert nem magassarkút veszünk fel, hanem pl tornacsukát:) és az nem olyan "szexi":D nah meg az sem, hogy inkább feketébe öltözünk, és nem valami rózsaszín minit veszünk fel:D Érdekes én így is megtaláltam a páromat:) már 3,5éve együtt vagyunk:) és nem csak ő volt az egyetlen udvarlóm:D ( lehet hogy, vonzó volt egy-két rocker srácnak, hogy doboltam:D) Ma már nem járok mindig feketében, de nem változott az ízlésem:)és nem is fog. Rock forever:D

A divat majmoknak meg ne is nagyon akarj bejönni:D mert nekik nem hiszem, hogy hosszútávra kellenél (tisztelet a kivételnek:) )

19/L

2011. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
Én is meghallgatok más stílust, az a népzene és komolyzene. Általánosítás volt? A lónak két oldala van...
2011. júl. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Méghogy a rocker lányok nem jönnek be a pasiknak. A bakancs rövid rakottszoknyával szexi, és nem jellemző, hogy a pofádbaböfögnek. Elég szomorú, ha ilyenekkel találkoztál, de speciel az én rocker ismerőseim nem ilyenek. Lehet velük beszélgetni és legalább nem kényeskednek azon, hogy letörik a műkörmük. Nem igényltelenek, nem jbban, mint mások. Más kultúrkörben vagy szubkultúrában is lehetnek olyanok, akik elől menekülnek a pasik, akkor is, ha a divatvonulatot követik. Ez előítélet a rockerekkel szemben. Szerintem a punkokra gondoltatok (bár ők meg nagyon barátságosak)
2011. júl. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim válasza:
pl. azért mert nem tudnak irni... miLYért
2011. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirás nem az erösségem xD Ja ám köszi az értelmes wálaszokat..!:D
2011. júl. 29. 00:35
 16/39 A kérdező kommentje:
Amugy utolsó válaszoló ezt hogy értetted?xD
2011. júl. 29. 00:36
 17/39 anonim ***** válasza:
Mit értettem hogyan? Melyik részét?
2011. júl. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
A "wálaszokat" én sem értem...
2011. júl. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Hát hogz ez úgy jött ki töled mint hogy ha akkora bün lenne hogy nem tudok helyesen irni ám tudok én ha akarok csak tudod itt mindig sietek...de szerintem azért ki lehet érteni azt ami irok...wagy nem?
2011. júl. 29. 00:46
 20/39 A kérdező kommentje:
"pl. azért mert nem tudnak irni... miLYért"Amugy meg erre értettem?Hogy nem egészen értem hogy mit akartál ezzel a tudomásomra adni..De gondolam azt hogy nem tudok helyesen irni...wáá...
2011. júl. 29. 00:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!