Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A rocker lányok milyért nem...

A rocker lányok milyért nem jönnek be nagyon a fiúknak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 21:32
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Értem miért megy neked ennyire az ikszdézés meg a többi szar...

Sok idő kellett, mire lesüllyedtem a szintedre. :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

2011. júl. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de én ilyenen nem fogok witázni...
2011. júl. 29. 09:13
 33/39 anonim ***** válasza:
Itt nincs semmi, ami miatt vitázni kéne. Te egy ócska ribanc "wagy", ergó nem rocker...
2011. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem igaz, hogy nem jönnek be.

Amikor tini voltam énis ezt a stílust képviseltem (nagyjából a magam módján), és bejöttem azoknak a fiúknak is, akik nem ehhez a stílushoz tartoztak. Persze ehhez hozzá kell tenni, hogy nem voltam olyan, mint az átlag rockerlány, nem hordtam ócska zenekaros pólókat, nem öltözködtem szakadtan, ugyanúgy ápolt voltam és ízlésesen, de kicsit erősebben sminkeltem, mint az átlag. Hordtam szoknyát, harisnyát, nőies dolgokat is, de ebben a stílusban.

A legnagyobb baj azzal van, hogy sokan azt hiszik, hogy ha valaki rocket, akkor az az igénytelenséget jelenti, közönséges módon viselkednek, hangoskodnak, egyfolytában bűzlenek valamitől (sör, cigi, fű... kinek mi), köpködnek, finganak, hánynak... Na most gondolj bele, hogy mennyire lehet ez vonzó bárkinek is...

2011. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Amúgy abba kéne hagyni azt, hogy w-t használsz v helyett mert rettenetesen ciki És így nem fognak komlyan venni, mindegy, hogy egyébként mit írsz)... És nem milyért, hanem miért...

Amúgy meg nem kell felvenni, ha olyan stílusban cikiznek, mint az előttem válaszolók, mert lehet, hogy nekik jobb a helyesírásuk, de nem csak a helyesírás, hanem a kultúrált magatartás (vagy annak hiánya) is minősíti az embert...

2011. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Úgy bántam vele, ahogy érdemli...
2011. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Te nem ismered az éréseim és hogy én mit érdemlek azt te nem döntheted el és semmi közöd hozzá!!!!
2011. júl. 29. 14:47
 38/39 A kérdező kommentje:
Te nem ismered az érzéseim és hogy én mit érdemlek azt te nem döntheted el és semmi közöd hozzá!!!!
2011. júl. 29. 14:47
 39/39 anonim válasza:
#22/38 Hol dolgozol? :D
2012. aug. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!