Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki ajánlana nekem jó...

Valaki ajánlana nekem jó arctonikot és valamilyen hidratáló krémet zsíros mitesszeres bőrre?

Figyelt kérdés
Köszi. 14/L
2011. júl. 29. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A Nívea termékek szerintem nagyon jók.

www.nivea.hu

2011. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

14 évesen, ha száraz a bőröd akkor elképzelhető, hogy túl kevés vizet iszol. Elsősorban belülről kell hidratálni a bőrünket, kívülről ezt általában akkor kell csak megtámogatni, amikor (már) az ember szervezete valamilyen okból nem képes megkötni a vizet.

Tonikból olyat keress, ami szalicilsavas és esetleg még cinket is tartalmaz, az szabályozza a faggyúműködést és megújulásra készteti a bőröd, így nem tömődnek el a pórusaid.

Ha mégis nagyon úgy érzed, hogy hidratálóra lenne szükséged, akkor a helia D-nek van zselé állagú nagyon könnyű hidratálója, vagy a legjobb megoldás az lenne, ha a kozmetikus által javasoltat használnád...

2011. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2011. júl. 29. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!