Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fájt a gyantázás "ott...

Nagyon fájt a gyantázás "ott lent", és nem is használt rendesen. Kozmezikushoz meg nem szeretnék menni. Az epilálás hatásosabb? Vagy előnyősebb gyantát kéne csak vennem?

Figyelt kérdés

Hali!:)

15 éves lány vagyok nemrég gyantáztam ott lent magam, és ahogy vártam is nagyon fájt.Csak a tetejét csináltam meg, be is pirult, és lese szedte rendesen.Maradtak ilyen apró kis rövid szálak a tetején és már így is elhasználtam egy csomagot:S Béna vagyok tudom, de kozmetikusra nincs pénzem, anyukám meg főleg nem fizetné...x)és zavar hogy borotválás után meg másnap borostás is lesz, és be is pirosodik...Az epilálás jobban fáj a mint a Gyanta?Az is megvághat?Nem tudjátok melyik gyanta termék a leghatásosabb ami még meg is fizethető?


2009. ápr. 19. 09:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Más témakörbe való ez a kérdés.

Amúgy x-epil az olcsó és jó szerintem :) És az ottmaradt szőröket lepilálhatod vagy lehúzhatod utána esetleg borortvával, meg lekenheted valami aloeverás krémmel vagy törlőkendővel, az x-epilhez adnak törlőkendőt is, de olvasd el nem tudom, hogy intim testrészekre lehet-e használni.

2009. ápr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen először a "Divat, szépségápoláshoz akartam írni"...csak megnéztem és úgyvettem észre, hogy az ilyen kérdéseket inkább ide kérdezik.Jaaj Köszi :) de ha leborotválom azokat a kis kószaszálakat akkor azok gyorsabban is fognak visszanőni, tehát olyan mintha inkább borotválnám ,nem?
2009. ápr. 19. 09:57
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Azokat a kis szálakat szedd ki csipesszel. De egyébként irány a kozmetikus szerinte 1000 Ft-nál kevesebb. A másik meg miért ne fizetné anyukád? Szerintem örülne neki h nem vagy hülye és borotvával erősíted..
2009. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
79%
Szia. Én próbáltam epilátorral is, viszont nekem az is nagyon fájt. Igaz az eredmény szebb, mint a borotvánál, de én inkább nem szenvedek és gyakrabban borotválom. (16/L)
2009. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
79%

De nem minden szál nő vissza és akkor már fele annyira vagy csak borostás...


Egyébként vigyázz az otthoni kísérletezéssel... én már pórul jártam. A gyantától kék-zöld lettem, úgy néztem ki, mint akit megerőszakoltak egy vasrúddal... ráadásul nem tudtam,hogy mivel lehet leszedni a gyantát, ami rámragadt.... (végül a körömlakk lemosó segített, ami ROSSZ ötlet volt)

az epilátor megint érdekes... Nekem helyenként elég rendesen vérezni kezdett, de biztos azért, mert előtte sose szedtem... Gondolom meg lehet szokni és akkor nem is lesz csúnya...

Mindenesetre én maradok a fájdalommentes verziónál... Borotva.

2009. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Eddig úgyvettem észre, hogy többen kedvezőbbnek találják a borotvát és én is azt vélem a legegyszerübbnek csak nagyon hamar visszanő..és a barátomnak nincs baja szőrrel, csak jobban szereti ha nincs :)Anyukám nagyon ellenezte a gyantát, és ő se jár kozmetikushoz és biztos vagyok benne, hogy akkor nekem is fölöslegesnek tartja :S.Ümmm nem 10.000 alatt?
2009. ápr. 19. 10:08
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

10000? Normális vagy?:D

" Kozmetikánkban (hölgyek részére) lehetőség van teljes intim terület gyantázására is (1400Ft ). Ezt nem patronos, papírcsíkos hanem speciális kézzel felkenhető gyantával végezzük."


Ezt egy kozmetika honlapjáról másoltam ki.

2009. ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi ^^ akkor jobban megéri mintha hideggyantát vennék boltban, hisz legalább ott jobban is megcsinálják.
2009. ápr. 19. 10:17
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy nullával kevesebbet írt, de semmi gond :p

Egyszer próbáltam epillátorral és nagyon fájt, de utána egész szép lett. Gyantával meg kb megnyúztam magam de a szőr fele ott maradt, de sztem csak én voltam béna. Viszont a borotvát nagyon nem szeretem, mert tényleg 1 nap alatt már nő vissza és viszket... :D

2009. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, hajrá . : )
2009. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!