Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 napja nem mostam hajat. Ti...

17 napja nem mostam hajat. Ti a családban milyen sürün mostok? Mikortól kezd már öntisztulni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 11:57
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
LOL
2011. okt. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
50%
biztos lehet látni,de leginkább szagolni
2011. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Én naponta megmosom, már rosszul vagyok akkor is ha csak 2 naponta tudom megmosni a hajamat.

Szerintem ne csináld ezt, az emberek is észreveszik csak nembiztos, hogy mondják: héé ember moss már hajat!

2011. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

A párom szerint jószagu most szagoltattam meg vele . Azt mondta szereti a szagom. Amugy én látom azért zsíros a töve azért gondoltam hajtonicra az száritaná. Betonikozhatom?

ja és azért most határoztam el magam a kisérletremert állitolag hajhullás ellen is jó. A chaten javasolta egy ember neki bevált

2011. okt. 16. 12:21
 25/39 anonim ***** válasza:

Mindenképpen mosni kell a hajat, mert a szennyeződik, ha máshogy nem is, de vízzel mindenképp, csak sajnos annyi mocsok kerül rá, ha városban laksz, hogy nem árt néha samponozni se.

Egyébként nem értem miért van mindenki kiakadva ennyire a 17 naptól, régen (kb 40 éve még bőven) az emberek simán kéthetente mostak hajat. Nekik még nem volt tönkremenve a fejbőrük és a hajuk a sok vegyszertől, amit polgári néven samponnak és egyéb hajápolónak nevezünk.

Bár nem hinném, hogy mi már vissza tudnánk szokni erre a módszerre, de attól még ez lenne a normális, nem az, hogy elhisszük, hogy minden sz*r kence amit magukra kenünk az nekünk jó...

2011. okt. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
39%
hajhullás ellen? én éppen az ellenkezőt hallottam, ha nem mosod sokáig, akkor el kezd majd hullani. Te jó ég! moss már hajat!
2011. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Nem jó a hajhullás ellen, a hajszálak ugyanúgy kihullanak, csak beletapadnak a hajadba mert mosással nem távolítod el őket, ezért dúsabbnak tűnik. Aztán a zsírtól és a kosztól még jobban fog hullani és kócos is lesz.

Undorító..

2011. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elolvastam a kommenteket egyetértettem az előttem szólókkal, majd kicsit nèzelődtem a neten és nagyon sok blogot, cikket találtam a témában miszerint lehetséges bizonyos "szabályok" betartásával és koránt sem 2-3 hét alatt a folyamat.

Talán ez volt amelyik a legjobban összefoglalja a témát. :

www.cotcot.hu/cikk/2008/04/28/en-mar-azt-sem-tudom-mi-az-a-sampon

Egyébként volt egy nagyon depressziós időszakom amikor jó 2 hétig otthon gubbasztottam, na én azidő alatt nem mostam hajat. Nagyon nem volt drasztikusabb a második hét végén sem, mint amikor csak el kezdett zsírosodni (tehát amikor hajat mostam volna normálisan újból). Szóval nem hiszem, hogy a kérdező jelenleg úgy néz ki mint egy csöves, hanem inkább mint akinek tegnap már hajat kellett volna mosnia. :-)

Ja és a kérdésre válaszolva jelenleg hetente kb 2-3 x mosok hajat.

2011. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Ha én 3-4 napig nem mosok hajat, már undorítóan néz ki.. Ebből gondoltam, hogy nem lehet a kérdező valami szép látvány.
2011. okt. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a kérdező skinhead :D
2011. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!