Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 napja nem mostam hajat. Ti...

17 napja nem mostam hajat. Ti a családban milyen sürün mostok? Mikortól kezd már öntisztulni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 11:57
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

én hetente 2x-3x mosok hajat,nem bírnám ennyi ideig a mosatlan hajat,mert akkor érzem hogy koszos,elnehezült és zsíros...undorodnék hozzáérni:/

nyáron volt olyan,hogy egy hétig nem mostam hajat,de hozzá se mertem érni a saját hajamhoz,mert tudtam hogy zsíros tapintású:S úgyhogy megelégeltem éselmentem hajat mosni...moss hajat!

2011. okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik ismerösöm aki amúgy gyönyörü szép lány havonta-kéthavonta szokott hajat mosni.és nagyon szép a haja egyáltalán nem látszik rajta.Múltkor meg is dicsértem a haját és akkor mondta,hogy az a titka,hogy legalább egy hónapig nem mossa.És nagyon szép lesz a tartása.Tényleg nagyon klassz frizurákat csinál.Én is elöször kiakadtam,hogy fúúúj.Persze ezt amúgy ő nem reklámozza,csak gyüjti a bókokat a hajára.:D

Én meg mostanság egyre többször mosom és nagyon rossz a tartása,alig birom beállitani.Gondoltam,hogy én is kipróbálom de nem birom egy hétig sem,már pár nap után úgy érzem megörülök.

2011. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Egy nagy titok:


A hajmosással nem a hajat, hanem elsősorban a fejbőrt mossuk meg, az meg, mivel haj fedi, sampon nélkül nem fog magától tisztulni, csak egyre zsírosabb lesz, egyre több minden telepszik rá, egy idő után majd szagosodik is, tehát pár hét és nem lesz ember, aki megmarad majd melletted.

Kell ez neked?

2011. okt. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Azt meg nem fogom elhinni, hogy valakinek csodás legyen a haja, meg ápolt, aki havonta mossa. Igénytelen, undorító nő lehet, vagy hatalmas kamus, aki meg hisz neki naiv mint a boci.

Én háromnaponta mosok, vagy maximum négy, de akkor már baromira zavar.

2011. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Számomra nem derült ki, hogy nő-e az illető.
2011. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, a pasik nem nyaralnak ilyen hülyeségeken :)
2011. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Nem is PASIra gondoltam, hanem valami félhím emókusra. :)
2011. okt. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Jól teszed.én sem mosom már 9 hónapja
2013. ápr. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Nem értem miért vannak ennyire kiakadva az emberek ezen! Aki be dauer-oztatja a haját, az sem moshat minden második nap mert akkor hamar kijön belőle a dauer és b*szhatja! Nekem is ígyvan, én is már 2 hete nem mostam shamponnal ( csak 1x vizzel) , és egyáltalán nem látszik! Mindenkinek más a hajszerkezete, nem kell egyszerre lehurrogni a másikat! És én is hallottam már erről az öntisztullásról! Ismerek is olyat akinek bevállt! De nem feltétlen jó mindenkinek!
2014. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!