Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarnából szőke?

Sötétbarnából szőke?

Figyelt kérdés

Sötétbarna hajam van, még sohasem volt festve. Szőke hajat szeretnék, és azt szeretném kérdezni, hogy csak annyi lenne, hogy elmegyek a fodrászhoz ő kiszőkíti majd befesti a nekem tetsző színnel? Vagy macerásabb?

És festés után mennyi idő után lehet újrafesteni? (Ha esetleg nem tetszene a szín, mégse)


Egyébként, szerintetek a szőke haj megy fehér bőrhöz és kék szemhez? Melyik árnyalata megy ehhez a típushoz legjobban?


Még egy utolsó kérdés: Mivel sötétbarna hajam van, így sötét a szemöldököm is. Azt szokták szőkíteni, vagy csak ha nagyon sötét?


2012. febr. 1. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értek a fodrászathoz és nem lebeszélni akarlak! DE..a sötétbarna haj fehér bőrrel és kék szemmel a legszebb..nagyon különleges..A szőke haj kék szem már olyan átlagos..mindenkinek vagy szőke vagy fekete haja van újabban..egyébként meg fő a természetesség :) Ráadásul a leszívatás nagyon roncsolja a hajat!
2012. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, Fodrász vagyok.:) nem kell szőkíteni a hajadat, csak egy gyenge koktélt kell rárakni, nem is károsítja a hajadat. a fodrászod bizonyára tudja ezt. koktélozás után azonnal lehet festeni a kívánt színt, én mondjuk a fehér bőrhöz, ill kék szemhez egy 8as színmélységű szőkét használnék, nem is nagyon világos, de nem sötét:) inkább egy középszőke, és ebből is egy hamvas árnyalatot, mondjuk egy Schwarzkopf Igora Royal 8.1 es festéket, sok sikert:) Üdv: Egy Fodrász
2012. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. febr. 1. 21:51
 4/4 A kérdező kommentje:
de jöhetnek még a többi kérdésemre is válaszok :P
2012. febr. 6. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!