Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elsősorba rocker srácokat...

Elsősorba rocker srácokat kérdezek. Ez milyen haj egy rockerlánynak?

Figyelt kérdés

úgy szeretném megcsinálni, hogy hátközépig érő hajamat befestetem szőkére és fekete csikokat festetnék bele. és a tarkomrol három derék alá érő közepes vastagságú raszta lenne. mindhárom szőke


középszőkére gondoltam.


ez igy milyen?

mások is válaszolhatnak, de lécci irjátok oda, hogy rockerek vagytok-e vagy sem.


2012. márc. 6. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
rockernek sztem nem nagyon kellene raszta az nem az ő stílusa, és az nem szőke és vörös csíkok? az sztem sokkal jobban néz ki :) és rocker vagyok, bár nekem a fekete hajamban kék csíkok vannak
2012. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én rocker vagyok és 20/F és szerintem nem hangzik túl jól
2012. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

valamilyen szinten szeretem reggaet is :)

de például a Rage Against

az énekesük is raszta

szerintem nem kéne így megkötni a stilusjegyeket elvégre mindben van valami közös xD

de egyébként a szőke vörös se rossz kombináció :)

2012. márc. 6. 19:22
 4/12 anonim ***** válasza:

A raszta az okés, csomó rockernek van. A sima hajjal keverve viszont szerintem béna, hacsak a sima haj nem nagyon-nagyon rövid.

Ráadásul nagyon könnyen összetapad a többivel ha hosszú.


A fekete+szőke szerintem okés, ha van közte színátmvenet, vagy ha egyik oldal ilyen, a másik olyan...

2012. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem vagyok olyan nagy rocker mármint a szó külsőségekben vett értelmében, de egy technikai információval tudok neked szolgálni:

ha hosszú sima hajat akarsz rasztával kombinálni: ne tedd.

az a baj, hogy ahogy szépen lassan lenő, elkezdi benyelni a hajad többi részét, mármint csak ahogy telik az idő, ott a többi hajad szépen lassan belemászik a raszta lenőtt aljába, és alkot egy óriási sunyi gubancot, amit majdnemhogy lehetetlenség szétszedni. szóval lenne egy nagy hajkóc a fejeden, ami se raszta nem lenne, de kibontani se nagyon tudnád. vagy állandóan ügyelned kéne rá. (állandóan)

egyébként a szőke-fekete kombináció szerintem nagyon veszélyes dolog, mármint meglehet csinálni nagyonszépre, de nagyon gagyira is..

meg nemtudom, hogy akarod azt megcsinálni h a rövidebb hajadból hosszabb rasztát csinálsz? póttincs, vagy mi? összemegy a hosszúsága amikor rasztázod. vagy alapból olyan hosszú, abból rasztátcsinálsz, a többit meg levágod?

najó ígyis nagyon sokat beszélek, remélem azért tudtam segíteni : D

2012. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
rocker vagyok 18/F és szerintem a rasztát hagyd el a többi az okés.
2012. márc. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Én ugyan nem vagyok srác, de metálos vagyok, szerintem ne tedd ezzel tönkre a hajad, mert szar lesz. Ha rasztát akarsz csináltasd meg az egészet.

Ha meg valami vagány hajat akarsz raszta nélkül mert az más műfaj... akkor csinálj 80-as glam-rock hajat. Az most is újra divat (persze magyarországon még nem, majd talán 5év múlva.:D )

Nekem is olyan volt nagyon sokáig és király volt, még most is megcsinálnám de azóta levágattam rövidre, most növesztem. (én sötétbarna- kék változatban hordtam a hajam, pont olyan volt mint a WASP énekesének, utána voltam még teljesen szőke is)

Itt van pl egy mostani hétköznapi tupír nélküli változat: [link]

Vagy:

[link]

stbstb

vil. szőkében még jobban mutat.:)

Nézd meg pl Lita Fordot fiatalon, ő igazi rocker.:)

2012. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem jó, rocker vagyok, amúgy rockereknek is lehet raszta hajuk!

pl.: Skinny Disco

[link]

2012. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jol allna:)foleg ha jo vastagra csinalod:)am ne foglalkozz massal ha neked tetszik csinald..legalabb egyedi:D,am korn/in flames/nervo chaos/cradle of filth.. ok is rasztasok:)Am pont errol szol a rocker/raszta eletstilus:) azt csinalsz amit akarsz..:) sok sikert hozza:D

17 Raszta F,ja es imadom a death es blackmetalt,Hardrockot es heavyt

2012. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Rasztából (ha csak az alját rasztázod) tényleg egy nagy hajcsomó lesz, amivel aztán semmit nem tudsz majd kezdeni... a többi teljesen oké :D

ha mégis félig akarsz rasztát, akkor vegyél műtincseket, amiket bele tudsz fonni/fonatni a hajadba :)

2012. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!