Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim szőrtelenítés szálanként...

Intim szőrtelenítés szálanként csipesszel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. annyi lenne a kérdésem,hogy olvastam itt az oldalon,hogy valaki úgy oldja meg,hogy tv-z előtt szálanként kiszedi csipesszel. Rászántam ma magam erre énis, mert a borotvától nagyon szúrok.

Ez a technika mennyire lesz tartós? Nem leszek tőle piros pöttyös? ( borotvától mindig kipattogok)


2009. jún. 26. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Türelemjáték, de néha én is úgy szoktam, de nem az egészet csak pár szálat ami épp kinött.
2009. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
türelem és fájdalom küszöböd magas kell h legyen:) Én csak azokat szoktam, amiből két szál jön ki egy helyről/lyukból.
2009. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

már elkezdtem :) nem fáj

jobban bírom mint a gyantát, annál azthittem elsírom magam :D annyira nem birtam :D

2009. jún. 26. 19:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát tartós akkor ha kijön a töve is! Én epilátorral szenvedem meg havi 1x odalent :D (bikini vonalon) utáni van ilyen nyugtató krémem és nem lesz pöttyös
2009. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nekem sajna nincs semmi nyugtató krémem.

Neugronormon jó rá? vagy babahintőpor? csak ezek vannak most itthon.

2009. jún. 26. 19:58
 6/11 anonim ***** válasza:
én is mindig igy szoktam !!nekem majdnem 3 hétig nem nő vissza a ször ha pedig visszanő akkor nem olyan vastag, amugy nekem olyan 20 perc alatt kivan szedve:) és még az idő is telik közbe
2009. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát én már rég elkezdtem kisebb nagyobb szünetekkel még mostis csipeszelek xD
2009. jún. 26. 21:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Én detto ugyanígy szoktam és tartós, már annyira hozzá szoktam hogy egyáltalán nem fáj.
2009. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és nektek is ilyen piros pöttyös lesz a kihúzkodott szálak helyén? mert már kb sikerült a felét leszednem, és tök piros az egész
2009. jún. 26. 22:51
 10/11 anonim ***** válasza:
uhh egyszer én is kiszedtem:D csak az volt vele a baj hogy nem mindegyik jött ki tövestöl nem vicc nekem a végén amit kihúztam fekete kis gombóc volt na én arra azthittem a töve de nem az volt az és ugyanugy 3 nap után kezdett visszanőni :S Tehát csak az van kihúzva tövestől aminek a végén a fehér bör alól kijött kis gumó van :D Bocs hogy nem tudtam magam kifejezni most csak ezek a szavak jöttek hirtelen a számra:D jahm és igen ami fehér tővel jött ki az még visszasem nőtt:D ohhhyehhhhh:D:DD::D
2009. jún. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!