Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony szálú és szög egyenes...

Vékony szálú és szög egyenes hajból lehet rasztát készíteni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán még könnyebben, mint az erős szálúból. Nekem ilyen hajam van, egyszer kipróbáltam egy tincset, épp csak egy picit sodortam, és máris "úgy maradt". Szerintem ez a fajta haj alapból is könnyebben gabalyodik, legalábbis én ezt tapasztaltam.
2012. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, csak kevés db lesz belőle és az szerintem egy kicsit bután néz ki.
2012. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már miért lenne kevesebb? Inkább többnek fog látszani, mert a sodrott tincsek nem tapadnak össze. Több vékonyabbat kell sodorni, jól néz az ki. Mindenkinek hatalmas hajkoronája szokott lenni, ha besodorja, miért pont neki tűnne kevesebbnek?
2012. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én arról beszélek, hogy egy vastag, sűrű erős szálú hajból több raszta készíthető, mint egy vékony szálú kevés hajból! Te pedig szerintem arra értetted ha a kérdező megcsináltatja akkor többnek fog tűnni a haja, mint így simán! Persze magához képest többnek fog tűnni a haja ha berasztáztatja, de akkor sem lesz annyi mint akinek alapból sok és vastag haja van! Értesz? Szerintem ha meg lúd, akkor már legyen kövér, sokkal szebb SZÁMOMRA a sok, szép, egyenletes, vastagabb, hosszú raszta.
2012. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na jó, nyilván a több, vastagabb hajból nagyobb raszta lesz, de ha neki ennyi van hát ennyi van. Rossz nem lesz.
2012. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D
2012. máj. 29. 15:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Na látod, félre értettél, olyan kis izé vagy! :D
2012. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha megcsináltattad létszi írd meg milyen lett mert kíváncsi vagyok :) nekem is ilyen a hajam, sokat szenvedek vele, és érdekel h érdemes e :)
2012. jún. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben habár még kb 4-5 hónap múlva csináltatom, de majd beszámolok a tapasztalataimról!:)
2012. jún. 3. 15:12
 10/10 anonim ***** válasza:
oks, király, köszi :) sok sikert hozzá :D
2012. jún. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!