Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés

sziasztok! :) 2 év alatt növesztettem meg a hajam a hátam közepéig, de a sok hajvasalástól(7-7nap)a vége nagyon tőrt na meg attól,hogy a feketét leszivattam. Idén májusba úgy döntöttem a nővérem ballagására levágatom..most a kulccsontomnál 2-3centivel hosszabb, sötétbarna és jobbra fésült rövid frufrum van..az a problémám,hogy nem tudom letenni a hajvaslót, tudom, hogy tönkre teszi a hajam és hullik nagyon, de reggelente úgy áll mint egy madárfészek.. jobb oldalon a hajam kikunkorodik a bal oldalon szépen befelé áll, és itt ott van benne egy kis hullám még kiálló hajszál... tudtok ötletet mit csináljak vele?. összekötni nem akarom, mert a bal fülem kissé kiáll..így nem megyek utcára.! S.O.S!


16/L


2012. júl. 7. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Első lépésként hagyd el a szilikontartalmú termékeket és szerezz be pár igazán tápláló hatású hajápoló terméket. A hajvasalást próbáld meg úgy kiváltani, hogy a még nedves hajba dolgozz el egy kevés hajformázó habot és nagy méretű körkefe segítségével szárítsd ki nagyjából egyenesre. További tippjeim a hajegyenesítő termékek, amik nem fognak szögegyenes hajat varázsolni, de csökkenthetik a vasalás mértékét és gyakoriságát. Ha már vasalod akkor mindenképpen használj hővédőt, sőt ilyenkor az UV-szűrős termékek sem ártanak. Ha otthon vagy és nem mész sehova, akkor tényleg ne vasald, ne kozmetikázd... Klassz hajerősítő és hajnövekedés serkentő a ricinusolaj is, sőt én Revalidot is vettem, ami nagyon szépen rendbe tudja hozni. Havonta párszor pedig próbáld ki a házilag is kikeverhető, hajtípusodhoz illő pakolásokat is.

További info: Cocochic blog

2012. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!
2012. júl. 7. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!