Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell jól kiáztatni a...

Hogyan kell jól kiáztatni a lábat epilálás előtt?

Figyelt kérdés

Mármint hogy azok a szőröcskék is feljöjjenek, amik rá vannak még ragadva a bőrömre.

2-3 naponta cukros-olívás bőrradírral radírozom, meg luffaszivaccsal is felváltva, de mindig egy csomó ránő a bőrömre és fél centisen sem akarnak kijönni.


Tűvel nem piszkálom, csak ami begyullad, mert a többi az már sok lenne. Néhány szokott begyulladni.


Legutóbb melegvizes törcsiket kötöztem rá, és 10 percenként locsoltam szappanos meleg vízzel, de semmit nem ért, még a sima bőrradír is többet tesz vele.


Légyszi segítsen aki tud!!!

Mindenfajta módszer érdekel, ki hogyan csinálja, mert tök tanácstalan vagyok!:-(


Köszi!:-)



2012. aug. 4. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonlóan reagálnak a kinövő szőrszálak a lábamon. Én ilyen kencefice bőrradírokat még nem próbáltam, de luffa szivacsot igen. Nem sokat ért, mondhatnám semmit.


Ami viszont jó, az a hagyományos mosogató szivacs, aminek az egyik oldala dörzsis. Ha azzal a dörzsivel csinálom, kissé kellemetlen ugyan, de nagyon hatásos. Kicsit durvábban kell ezzel is, nem elég csak simogatni a bőrt. Az a kis fájdalom megér annyit, hogy ne gyulladjanak be, és rendesen kinőjenek a szőrök. Fiú létemre a rinocérosz bőrömet is rendesen meg lehet vele csinálni. :) Ha leányzó vagy, akkor pedig sokkal könnyebben eléred a célt, nektek finomabb a bőrötök. Az epiláláshoz viszonyítva semmiség amúgy ez a kis fájdalom. Hetente általában kétszer szoktam fürdés közben átdörzsölni, azóta nincsenek szőrbenövéseim. :)


28F

2012. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!:-)

Igen azt is szoktam használni, de azt ritkábban, mert eléggé meggyötri a bőrömet. Azt nem tudom minden alkalommal..


Köszi szépen a választ, akkor megpróbálom azt kicsit többször beiktatni, vagy legalábbis akkor amikor már kezdenek előbújni!:-)

(nekem akkor viszket nagyon a lábam, de van 3-4 "jelző szőröm" , amiket 3-4 nappal epilálás előtt szedek ki, hogy tudjam, hogy most fog jönni a többi, és akkor több áztatás, erősebb dörzsi, erősebb, zsírosabb ápolás utána!:-)


Köszi!:-)

K

2012. aug. 5. 17:39
 3/4 A kérdező kommentje:

Na a mosogató szivacsot használom most(most jönnek) mindennap és egész szépen bújkálnak elő. Dörzsi után még beiktatom az olívás-cukros bőrradírt , majd fürdés után a testápolót és semmi baja a bőrömnek.


Köszi szépen a segítő választ, kicsit úrrá lettem most rajtuk!:)

Remélem a továbbiakban is működni fog!

2012. aug. 17. 13:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennek örülök!

:)


28F

2012. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!