Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rocker fiúk mi a véleményetek...

Rocker fiúk mi a véleményetek a festett szőke vagy vörös lányokról? és melyik a jobb a vörös vagy a szőke?

Figyelt kérdés
most barna a hajam és nagyon nem szeretem és nem is áll jól ... vörösre vagy szőke az ami jól állna mert kékeszöld szemem van de inkább szőke de hogy ugye rocker vagyok félek h pózernak gondolnának
2012. aug. 26. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A barna az eredeti hajszíned? Ha igen, szerintem hagyd meg mindenképp. Én nem annyira veszem figyelembe a lány külsejét, de a festett hajú csajokat nem szeretem, szóval egyik sem.
2012. aug. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barnához a világosabb szem szép :) Hagyd meg.
2012. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Evilkiller ***** válasza:

Olyanra fesd, ami neked tetszik, ne ami másoknak!

Már csak azért sem, mert van akinek a vörös hajú lányok tetszenek, van akinek meg a szőke! De ha te nem érzed jól magad a bőrödben, akkor sz...t sem ér mások elismerése!

2012. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem a vörös és a szőke is nagyon tetszik és nemtudok dönteni azért kérdeztem meg :) és a barnán nem érzem jól magam.
2012. aug. 29. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindenképp be akarod festeni inkább vöröset válaszd
2012. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lányként írok, de rockernek inkább a vörös :)
2014. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!