Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért diszkriminálják a...

Miért diszkriminálják a természetes vörös hajúakat?

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor előkerült ez a téma, hogy lenézik őket stb. Sőt, azt is szokták mondani, hogy "nincs lelkük", youtube-on is ha a videón egy vörös hajú szerepel, a videó alatt mindig megjegyzést tesz valaki.. Nyilván a nagyon nagy többség csak poénkodik ezzel, de ez akkor is gáz.

Szerintem a természetes vörös haj nagyon szép, odavagyok érte, sőt, örülnék, ha nekem vörös hajam lenne.

Nem értem miért nézik le őket.


2012. okt. 9. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Én egy vörös hajú fiúba vagyok szerelmes.

Tényleg nincs lelke. :(

De azért szeretem, és dehogy nézem le.

Azóta sokkal jobban szeretem a vörös hajúakat. :)

2012. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nincs lelkük..én ilyen megjegyzést még nem hallottam.. sőt, anyámnak és a két testvéremnek természetes vörös hajuk van, de sosem kaptak emiatt negatív visszajelzéseket,viszont nagyon sokan dicsérték már meg őket, hogy milyen szép és nekik is ilyen haj kell.. az igaz, hogy akik nagyon csúnyák, pl. pattanásosak, kövérek és egyéb szépséghibájuk van, csak ront a helyzeten, ha még vörösek is.. még az is baj lehet, hogy eléggé ritka hajszín + nem olyan divatos, mint mondjuk a szőke és ugye, ami különbözik, azt általában a tudatlan emberek negatívumnak veszik..
2012. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. A nincs lelke csak buta babona.

Én úgy értettem, hogy nincs benne jóérzés, vidáman játszik más szívével.

2012. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem természetes vörös hajam van, de eddig a leglenézőbb és diszkriminálóbb az volt, amit te írtál. Eddig még senki sem tett rá semmi negatív megjegyzést, aki pedig valamit mondott rá, az mind dícsérte!
2012. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tévé hatása. A South Park egyik részében volt ez, hogy a vörös hajúaknak nincs lelkük. Azóta is ezt hajtogatják mindenfelé...

Persze régen is szokás volt kinézni azt aki különbözik, és a vörös haj elég ritka. Nagymamám is vörös, szeplős, mesélte is párszor hogy mennyire kiutálták mindig mindenhonnan emiatt. :/

2012. okt. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. 4-es, ha nekem szántad, akkor olvasd el újra mindkét hozzászólásomat. Én egy bizonyos személyről írtam.
2012. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!