Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek kislányos ha 2...

Habibibubu10 kérdése:

Szerintetek kislányos ha 2 copfba kötném a hajam? :D 15/L

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Anélkül is kislány vagy még, szóval mindegy:)
2012. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha a fejed szinte már tetejére teszed, akkor kelthetsz olyan benyomást, mint egy kisgyerek, de ha csak a füled mögött összefogod, úgy, hogy előre lógjon, akkor akár még jól is néz ki.
2012. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy hajviselettől nem leszel kislányos. Ez akár szexi is lehet, vagány, akármi, attól függ te magad milyen vagy és hogy illik hozzád.
2012. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem! :)

Kb. 2 éve, amikor váll fölé ért a hajam, néha én is összefogtam két copfba és tök jól nézett ki. A fülem mögé fogtam össze a két copfot. Nekem nagyon tetszett, szerintem illett az akkori énemhez.


Szóval, ha jól áll, akkor nem gáz. Ha nem áll jól, akkor meg így is úgy is gáz, ha kislányos, ha nem. :D

17/L

2012. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amikor 9 voltam és 2copfba kötöttem a hajam,leszólták h kislányos. pedig az is voltam,nem? mind1 szentem kislányos,de ha jól áll(kérdezz meg fiúkat/lányokat vegyesen) akkor nem para.
2012. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) És végül ink nem kötöm két copfba :DD
2012. nov. 7. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!