Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bajusz probléma! Mit tudok...

Bajusz probléma! Mit tudok vele kezdeni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,sötét hajú és sűrű szörzetű...már nagyon idegesített a bajszom mert már annyira látszott...pár hónapja elmentem kozmetikushoz legyantáztatni...annyira örültem hogy már nincs és egy ideig nem lesz...de pár nap múlva megint elkezdett nőni de olyan csúnyán majdnem mintha borotválva lett volna...akkor leszedtem epilátorral gyorsan de ugyan úgy gyorsan visszanőtt...pár hét múlva megint elmentem kozmetikushoz..utána olyan csúnya lett ott a bőrőm...úgy nő a szőr olyan vastagan meg egyenesen...ezen még túl teszem magam de a bőröm olyan csúnya ott...pedig szép bőrőm van nincsenek nagyon pattanásaim és a tisztítására is nagyon figyelek...van valamilyen krém vagy valami?
2013. ápr. 17. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Érzékeny lehet a bőröd, inkább csipesszel szedd ki a szőrt.
2013. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a problémám pedig annyira nincs sötét hajam ilyen középbarna és a bajuszom meg nagyon sötét és elég világos bőrőm van ezért elégé látszik.. Szerintem csipesszel próbáld meg kiszedni.. :D Szerintem a bőrödre meghasználj arclemosót és hidratáló krémet. :)
2013. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem érzékeny a bőrőm,használok arclemosót is és hidratálót is:)
2013. ápr. 17. 16:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy hormonproblémával állsz szemben. A gyanta valóban segít abban, hogy ne legyen erős a szőrzet, de a tüneteidből adódóan, lehetséges, hogy hormonproblémád lehet. Ez persze nem 100%, de ha így azonnal visszanő gyantázás után akkor lehet baj van. A másik pedig, hogy a bőröd azért lett "rondább" mert egy ingernek van kitéve, egyrészt le lett gyantázva ami egy mechanikai inger a szőrtüszők és bőr számára is, másrészt amint láttad, hogy nő ki újra akkor te epilátorral kiszedted, ami szintén nem tett jót neki. Ami még lehetséges, hogy a kozmetikusnál beleszakadt néhány szál a gyantázás közben és az nőtt ki.

Kozmetikus 21/L

2013. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Epilátort nem ajánlanám, mivel az az amúgy is érzékeny arcbőrt nagyon kikezdi!!!!
2013. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tegnap is voltam gyantáztatni és nem szedte ki pedig kétszer i rákente a gyantát de amikor hazajöttem láttam hogy szint minden ott maradt
2013. ápr. 17. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor válts kozmetikust!
2013. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbálj ki másik kozmetikust, vagy próbáld meg magadnak kiszedni. (gyantával) Igaz, nekem nem annyira erős, de én mindig gyantával szedem le és utána csipesszel a kóbor szálakat.
2013. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!