Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kallos lila sampon (sárgulást...

Kallos lila sampon (sárgulást akadályozó) mélylila a kezemben, de a hajamról fehér hab jön. Régen Schaumát használtam, ott még a víz is lila volt tőle. Mi a probléma?

Figyelt kérdés
Próbáltam kétszer egymás után felkenni, akkor kicsit lilásabb csurgott le, de észrevettem egy halvány lila beütést a hajamon. Mi lehet a gond?

2013. ápr. 13. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi végülis a kérdés? Nekem bevált a termék, elhalványította a sárgaságot, sőt, már ezüstös voltam. Az, hogy végeredményben milyen a hab színe, nem érdekes.
2013. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy lehet, hogy a hajam ennyire kiveszi belőle a lila színt? Magyarán ennyire sok lenne benne a pigment, hogy így felveszi belőle?
2013. ápr. 13. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul láttad a hab színét. :)
2013. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem vagyok színvak.
2013. ápr. 13. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam is fehér a hab, míg a kezemben sötétlila.

Mivel más fajtát még nem próbáltam, így sajnos nem tudok választ adni, hogy ez miben más, mint a többi.

2013. ápr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!