Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől van ez, hogy ledobja a...

Mitől van ez, hogy ledobja a festéket a hajam?

Figyelt kérdés
2éve szőke voltam majd utána barnára váltottam,és most 1ideje lilát szeretnék már minden féle hajfestéket kipróbáltam de semmi nem vált be,1hét alatt kikopik a hajamból a szín,úgy h megsem mosom.Jah és végzős fodrász vagyok. ....?
2009. szept. 29. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

vazzeg, elég ciki hogy ezt nem tudod...milyen fodrász vagy te???

kutyakozmetikus????

Először szivasd le a szőkét 6%-os hidrogén peroxiddal és ugyanennyi szőkítővel(sárga lesz) és erre fess rá egy szép barnát. Na így nem fog kikopni!

L/27

2009. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Először értelmezd a kérdés aztán válaszolj!!

A szőkém már rég lenőtt.és ha kiszőkítem a hajamat akkor még jobban ki kopik képzeld el!! :D

2009. szept. 29. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Bocs de a kikopik egyben van. SORRY


(lehet lepontozni)

2009. szept. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tippek: válaszd a legjobb minőségű festéket; ne menstruálj a hajfestéskor; ha fáj a fejed, tekints el a művelettől; próbáld meg a festést fogyó holdnál.
2009. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
esetleg nézd meg hogy van- padlizsán árnyalat a 10 perces festékekből ....az biztos megfogja és nem is dobja le a hajad
2009. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
héé barim szerintem az első válaszoló a kutyakozmetikus mert kanyintása nincs a fodrászathoz:) tudod mit? koktélozzuk le:)!!!!
2009. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!