Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha ledobja a...

Mit csináljak, ha ledobja a hajam a festéket?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szőkíttettem a hajam (eredetileg sötétbarna), utána be lett festve világosbarnára, azt nem dobta le egyáltalán. Most visszafestettem sötétbarnára ugyanolyan márkájú festékkel (Palette), mert nagyon lenőtt és nem akartam már világos színt, és félek, hogy ledobja, azt mondta a fodrászkellékes, hogy ledobhatja attól, hogy a múltkor rajta maradt. Ha ledobja, akkor teljesen lejön? Újra kell festeni?
2010. júl. 8. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Palette nekem sosem jött be, szintén ledobta, én már csak Lorealt használok, jóval drágább, de minőségibb.
2010. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fess minőséggel, ne bolti vackokkal.
2010. júl. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ledobta a Palette-t folyton a hajam :S Úgy nézett ki a fejem mint egy bocinak a szőre :D Barna volt és néhol szőke foltok :D
2010. júl. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat. Szövegértés, emberek! Azt írtam, NEM dobta le a Palette-et a múltkor a hajam, csak félek, hogy most le fogja.


A kérdés az, hogy ha ledobná és utána újrafestem, az már rajta marad, vagy állandóan festegetnem kell ezután?

2010. júl. 9. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Boci szőrös vagyok:D

Tudtam értelmezni a szöveged....Csak elmondtam velem mit tett a Palette:D

Amugy ha ledobja,akkor nem teljesen,mint már irtam foltokban dobja le,és a kinézete miatt érdemes újrafesteni :)

2010. júl. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!