Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások után megmaradt...

Pattanások után megmaradt hegek eltávolítására ismertek valami jó, hatásos krémet?

Figyelt kérdés
Van 1-2 halvány rózsaszín heg az orrom alatt, sajnos kisebb koromban magamnak nyomtam ki a pattanást :( Azóta ott vannak.

2013. máj. 26. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :)
2013. máj. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kémiai aha savas hámlasztás, de nyáron nem kéne, mert baromira fényérzékenyít...
2013. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg a teafaolaj jó rá.
2013. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a teafaolaj szárít és fertőtlenít, én még nem hallottam, h hegekre ezt ajánlanák.
2013. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem sokkal súlyosabb a problémám. Pattanásos voltam több évig mára már csak 1-2 van. De úgy múltak el hogy maradt utánuk piros folt. Ráadásul ha fázom akkor belilulnak.Szóval az arcbőröm tapintása sima de nagyon csúnya.

Mit tudnátok ajánlani??


Kérlek segítsetek!

2013. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mikrodermabrázióval eltüntethetők, vagy legalábbis enyhíthetők ezek.

6-12 kezelés szükséges, 1 kezelés 3-8 ezer ft.

2013. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért... inkább hegekkel élem le az életem :-D
2013. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha mondjuk elég a 6 alkalom, és jó áron van, akkor 20 ezerből megvan.

akinek olyan csúnya a bőre, hogy gátlásos miatta, és nem szívesen megy társaságba, annak nem sok 20 ezer ft.

ennyit otthagyunk pl. 4 alkalom után a kozmetikusnál, vagy a manikűrösnél.

nekem konkrétan annyira gáz volt a bőröm, hogy a munkahelyemen nem szívesen tettem ki a lábam az irodából, és igyekeztem elkerülni mindenkit. ezzel sokan vannak így. :(

nekem bejött a mikrodermabrázió, igaz, csak 2x voltam.

az első alkalom nagyon durván látványos volt!

ilyenkor nem lehet menni, a napsugárzás miatt. majd ősszel megyek még, mindenképpen megéri annak, akinek igazán szüksége van rá.

2013. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!