Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A testápoló tényleg jó a hajra?

A testápoló tényleg jó a hajra?

Figyelt kérdés
száraz hajra v vizesre kenjük?

2013. máj. 28. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem. rengeteg ápolót találtak ki hajra, használj azt, vagy ricinus olajat vagy otthoni pakolást, testápoló nem arra való.
2013. máj. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. máj. 28. 12:00
 3/9 anonim válasza:
100%
Nem jó... én kipróbáltam. :D Legyen elég annyi, hogy nem jó. :))
2013. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én is :D de nekem puhább selymesebb lett
2013. máj. 28. 12:25
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Emberek, gondolkozni még szabad, mielőtt bármit elhinnénk! :)

A testápoló a bőr ápolására szolgál, míg a különböző hajápolók a haj ápolására szolgálnak. Logikus, hogyha az egyik jó lenne mindkettőre, nem gyártanák mindkettőt tömeg számra. Na meg ugye a bőr és a haj szerkezete nem mondható ugyanolyannak, tehát evidens, hogy nem jó a testápoló a hajra és a hajápoló a bőrre.

2013. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
nem jó, viszont az olajak jók a hajra.. kókusz, oliva, argán, jojoba, mandula, shea..
2013. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akárki, akármit mond, én kipróbáltam, sokkal puhább és fényesebb lett.


Utolsó előttinek: szerintem te is ahhoz a tömeghez tartozol, aki mindent elhisz. Lehet, hogy hasonló hatóanyagok vannak benne, de miért érné meg egy cégnek egyet eladni, ha kettőt is el tud, külön a hajra meg külön a bőrre. Nem tudom, hogy mennyire hasonlít a tartalmuk, de szerintem nem kell bedőlni a reklámoknak. Ha kipróbáltad, és jó, akkor jó, ha nem jó, akkor meg nem jó. Nekem bevált.

2013. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nekem is
2013. máj. 30. 13:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez igaz, csak kicsit utánajártam a dolgoknak. Persze marketingszempontból érthető, ezt én is tudom, főleg, hogy ilyeneket tanultam. Viszont a kozmetikai termékeknek is utánanéztem alaposabban. Érdemes elolvasni egy testápoló és egy hajbalzsam összetevőit, meg utána járni, hogy mi mire való az összetevők közül. Lehet, hogy utána nem kennétek a hajatokra.. De csináljátok nyugodtan, ha nektek bevált. Én csak a saját álláspontomat írtam le.
2013. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!