Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi annak a blognak a címe...

Mi annak a blognak a címe amiben nagyrész a hajnővesztésről van szó?

Figyelt kérdés
Egy fiatal csajszi írja, és vöröses színű a haja, hennával festi. Sokszor csíkos pólóban van, mikor fényképezi hogy mennyit nőtt a haja.

2013. máj. 28. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
hoxa.hu-n Voryka blogjára célzol szerintem. Ha csak nem te vagy megint Juta és nem megint magadat akarod reklámozni XD :D
2013. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem, és nemhinném hogy túl sok rajongód akad majd ezen az oldalon ha minden hajápolással kapcsolatos kérdéshez ilyen és ehhez hasonló kommenteket fogsz külnei :)
2013. máj. 28. 19:18
 3/12 anonim ***** válasza:

1, nem gyűjtök rajongókat :D virtuális életben nincs rá szükségem

2, eddig még nem kommenteltem csak egyszer ide, azt is más témában, így nem értem mire fel a nagy támadás :)Viszont az elmúlt napokban böngésztem ezt a témát, ezért írtam azt amit.

2013. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Viszont emiatt már gyanús, hogy beletaláltam a közepébe a megjegyzésemmel :D
2013. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szerintem meg ku*vára nemkéne rágalmazni meg alaptalan dolgokat állítani, mert nevetséges amit művelsz, kedves válaszoló :)
2013. máj. 28. 20:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszom szimplán poénos volt, semmi vádaskodás, de ez után már vedd úgy hogy komolyan is gondolom :D

Nem baj ha nevetségesnek tartasz, szerencsére nem adok virtuális idegenek véleményére :D És te is elég rosszul teszed, ha egy ilyen vicces beszólásból (ami elméletileg nem is rád irányult.....) ekkora dolgot, sőt ekkora vádaskodást kerítesz :D Legalább innen látom, hogy valamibe tényleg beletaláltam :D És a válaszaidból tekintve ((mivel másnak hittél) úgy tűnik nem csak nekem szúrt szemet ez a dolog. 2 ember vagy több már nehezen téved :D

De eszemben sincs nekem vitát kezdeményezni :D Remélem megtalálod az áhított blogot.

2013. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Az 1. válaszolónak szerintem igaza volt, gyanúsan sokan tettek be képet az elmúlt hetekben jutahajatnöveszt hajáról, hogy tetszik -e, igaz, hogy szép -e. Már engem is idegesít, annyira azért nem szép a haja.


A kérdésre válaszolva, tényleg a hoxa.hu-n érdemes szétnézni ott rengeteg hajnövesztéses napló van, de nem tudom konkrétan kire gondolsz, mert sokan fényképezik magukat csíkos pólóban, hogy jobban látszódjon a növekedés. Lehet, hogy CyberMia naplója az, nekem ő ugrott be, ezekről elsőre.

2013. máj. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kedves 7. válaszoló! köszönöm a megerősítést, már azt hittem az én memóriám káprázik, hogy ennyi helyen emlékszem rá :D
2013. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, nem erre gondoltam, de attól még hogy tele van az oldal azzal amit mondok, nemhiszem hogy minden azzal kapcsolatos kérdést úgy kéne titulálni hogy igen, ez is olyan mint a többi, az a csaj, stb
2013. máj. 30. 13:43
 10/12 anonim válasza:

www.nojko.blogspot.com

Erre gondoltál? :)

2013. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!