Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan lehet, hogy nem nől a...

Olyan lehet, hogy nem nől a hajam, sőt rövidebb lett?

Figyelt kérdés
Nagyon el van töredezve kb a melltartó vonaláig ért, de komolyan rövidebb lett, ez lehet? Nagyon rég nem voltam már fodrásznál és sokat is vasaltam a hajam. De nagyon félek elmenni fodrászhoz, mert akkor rövid lenne a hajam annyit le kellene vágni. tudom hogy ez így hülyeségnek hangzik, de én utálom magam rövid hajjal, nem tudom mit kellene tennem. Ráadásul szeptembertől egyetemre fogok járni és mire megyek pláne nem szeretném ha rövid lenne, de addig meg nem fog megnőni. Ti mit csinálnátok?
2013. máj. 29. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

"Nagyon el van töredezve" A kulcs mondat. Annyira el van törve, hogy le törnek a végei. El vannak gyengülve.

Le kell vágatnod még most. És hagyd abba a vasalást.

2013. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De komolyan félek szerintem váll fölé kell vágatnom, de utánna gyorsan fog nőni? És milyen sampont használjak meg balzsamot vagy pakolást, esetleg vitamint szedjek?
2013. máj. 29. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
nagyon el van törve, az elhalt végek törnek le. és ez csak rosszabb lesz! szánd rá magad a fodrászra. vasalás helyett húzd ki körkefével, vagy tekerd fel nagy csavarókra
2013. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!