Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat ajánlotok?

Milyen hajat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sürgősen kellene holnapra olyan haj viselet, ami egyszerű, és strandra jó. Olyan strandra megyünk, ahol van csúszda, meg minden jó. Mikor legutóbb voltunk, akkor is szét jött, nagyon idegesített. Mit ajánltok? Nem jön szét, még is kényelmes, nem húzza a hajam? Írjátok le,hogy kell készíteni légyszi! Egyébként úgy derékig ér a hajam.
2013. júl. 10. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp fogd össze a hajad! Én úgy szoktam, hogy egy erős hajgumival összefogom és befonom.

Ha vastag, erős szálú és sok a hajad akkor úgy is csinálhatod hogy befőttes gumival kötöd össze, és aztán fogod össze a rendes hajgumival. Nekem ez nem szokott szétjönni, pedig sok, fenék alá érő hajam van... Szerintem kicsit húzza a hajat, de meg lehet szokni, úgyis lazulni fog minimálisan.

Egyébként szerintem olyan hajat nem tudsz csinálni ami nem jön szét és még kényelmes is. Döntsd el hogy most azt akarod hogy ne zavarjon a hajad, vagy divatolni szeretnél a strandon...Remélem tudtam segíteni.

2013. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát jó lett volna mind2 :D...De köszönöm :))... Remélem a parkettafonás nem jön szét :)
2013. júl. 10. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!