Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Milyen az arcápolási...

Csajok! Milyen az arcápolási rutinotok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon találtam még megfelelő nappali krémet így az nincs, ha száraz az arcom Nivea krémmel kenem felkeléskor és lefekvés előtt, egyébként ugye reggel smink ,este Nivea arclemosó tejjel lemosom, majd persze alaposan megtisztítom. Aztán Balea Young and care 3 az 1-ben arcradír/pakolás/mindenjóval átmegyek rajta, sokszor ezt a zuhanyban. Azt lemosom, majd ha megszáradt akkor az éjszakai krémemmel. Persze ha patim van vagy különösen száraz a bőröm, akkor arra fordítok nagyobb figyelmet.
2014. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ekcémás a bőröm, így nem kenhetem összevissza akármivel... reggel megfelelő szappannal megmosom, majd napközbenre zsírosító krémet kell kenni (patikában lehet kapni). este zuhanyzásnál szintén megmosom a kecsketejes szappanommal, majd felkenem az ekcémára való kenőcsöt. szóval az én rutinom nem mérvadó, sajnos

24/n

2014. jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

reggel szappanos vizzel alaposan atmosom, ha miteszeres akkor clean & clear miteszer eltavolitoval is. utana egy gyorsan szarado hidratalo krem, ra a smink.

este lemosom a sminket, heti 1x hazilag keszitett arcradir, minden este szappan, hidratalo krem. odafigyelhetnek jobban is, de ez bevalt eddig :)

2014. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Borradir(clean%clear) , jo sok hideg vizzel lemosom, ha igazan sok idom van akkor egy pakolast is felrakok(hetvegen inkabb) , utana pedig bekenem Loreal triple active hidratalo kremmel. :)
2014. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pakolás vasárnap és szerda.

Krém amikor a bőrömnek szüksége van rá. Olyankor házi krém.

Minden természetes alapanyagokból készül.

2014. jan. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én most találtam rá a CV (Cadea Vera) márkára a müllerben. Nekem bejött, és rendkívül kedvezményes az ára. Először a sminkemet távolítom el. Az előbb említett termékcsaládnak van egy 3in1 bőrradíros arctisztítója, ezt használom. Ezt követően CV arctonikkal tisztítom az arcomat.


Néha napján kamillateát is bevetek-például ha előjön egy-két patti.


Arckrémem-mivel száraz a bőröm-Nivea Aqua sensation. Ebből nagyon kevés kell, elmúlt tőle az orromon lévő hámlás.


Eddig kevesebb folyadékot fogyasztottam, most már erre is ügyelek.

2014. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!