Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ennek a hajnak mi a neve, és...

Ennek a hajnak mi a neve, és milyen fodrászhoz menjek?

Figyelt kérdés

Ehhez hasonló hajat szeretnék, ennek mi a neve: [link]

Fiu vagyok, és ha ilyet szeretnék akkor női/férfi fodrászatba kell menni? Vagy a sima férfi fodrászatba is megtudják csinálni?


2014. febr. 1. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon csúnya, ne akarj ilyet!
2014. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem tetszik, hogy így elől hosszabb. :) Neked bejött a link? Nekem a végén lévő pont miatt nem a kar. Na talán most: [link]
2014. febr. 1. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Bejött, mert észrevettem a pontot a végén és töröltem :)

Nekem ez olyan nagyon semmilyen frizura.

Lehetne kicsit rövidebb és valami más, érdekesebb fazon.

2014. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudnál egyet linkelni mire gondolsz?
2014. febr. 1. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ne más véleményére hagyakozz, ha te ilyet szeretnél akkor csináltass ilyet! Mert ha levágatod valami más stílusúra, főleg ha rövid frizurára utána csak vissza sírni tudod a régi hajad. Sajnos fogalmam nincs, hogy hívják ezt a frizurát, de a telefonodra lemented a képet akkor megtudod mutatni a fodrászodnak, de szerintem el is tudod magyarázni. Személy szerint én a BioHair fodrászatot szeretem, mert nem kell előre bejelentkezni és ha én most akarok új frizurát az ne két héttel később történjen meg. A honlapjuk: [link]
2014. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!