Pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Hogyan tüntessem el a pattanásokat? Valami szuper jó módszert szeretnék. Nem olyan vészes a helyzet hogy mondjuk bőrgyógyászhoz kelljen fordulni vele, de ettől független nagyon zavar. Sudocrem-el kenem ami egynek jó de nem a legjobb. Van egy nagy pattanás a homlokomon már egy hete, de még mindig ugyanott van, se nem érik meg se se nem tűnik el. Van még rajtam pár pattanás amit szeretnék eltüntetni és amivel még nagyobb a baj az a pattanások utáni foltok, rengeteg van rajtam főleg a homlokomon és az arcomon oldalt. Mit kezdjek vele? Ez előtt szalicilsavat használtam de nem volt jó, mert nem bírta a bőrőm.
2014. márc. 15. 19:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Úgy meg főleg gáz hogy 20 éves vagyok és lány.
2014. márc. 15. 19:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd ki az étrendedből a zsírt és a cukrot.
2014. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz, ők szakszerű tanácsadást tudnak adni minden bőrtípusra. Kortól és nemtől függetlenül. :)
2014. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!