Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire ciki a hajfelvarrás?...

Mennyire ciki a hajfelvarrás? Úgy értem mennyire gáz ha mondjuk hétfőn mész csutka hajjal dolgozni, kedden meg seggig érő? Nem tudom megcsináltassam-e 25 éves nő vagyok.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Én leszarnám, ki mit gondol. A tested, ha ésszerűen csinálod, úgy ékesíted, ahogy neked megfelel. :) Egyébként nem ciki: ha kevés, vékonyszálú hajad van, akkor kifejezetten előnyös. Csak olyan szakembert kell taláni, aki igényesen csinálja. Ha akarod, tudok ajánlani helyet Bp-en. Nem olcsók, de profik (mondjuk erre nem érdemes szerintem sajnálni a pénzt).


28 L

2014. ápr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
A hajfelvarrás nem az ördög műve, nyugodtan csináltasd meg. Az a ciki, ha valaki még ilyenkor is tagadja, hogy megcsináltatta, ha rákérdeznek. :D Az én munkahelyemen volt ilyen. Egy nap alatt nőtt a haja 40 centit, azt mondta, csak rosszul látjuk, nem csinált vele semmit. :D
2014. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki, ha szép és igényes. Nem mindenkinek van dús haja, vagy sokaknak nem is nő meg addig, de attól még akarhatnak szép hosszú hajat, tehát szerintem semmi baj ezzel.
2014. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez megnyugtató :) Nem terveztem tagadni az tényleg ciki :D Persze szívesen fogadok minden tanácsot :)
2014. ápr. 23. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg nem kell tagadni:) ez a te döntésed, senkinek semmi köze hozzá. Aki beszól, az meg csak irigy. Egy ismerősünk mellplasztikát csináltatott és 7 lakat alatt akarta őrizni a titkot. Persze mindenkinek feltűnt, hogy a semmi melléből hirtelen D kosár lett és nem túl nagy városban hamar híre ment, hogy megcsináltatta a mellét. És még ő volt felháborodva, hogy nem maradt titokban, de addig tagadta ezerrel. Na ez ciki.
2014. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nem gáz, csak számolj vele, hogy lesz aki emiatt léha műnőnek fog gondolni esetleg, sok az ilyen. Meg tényleg ne tagadd le, az nagyon nevetséges. :D

Viszont ha elég rövid a saját hajad, akkor gondold meg alaposan. Abból nehéz úgy megcsinálni, hogy ne legyen feltűnően mű, akármennyire is ügyes a fodrászod. Mert nagy hosszkülönbséggel még szépen összevágni sem lehet. Pár centit csalni még legyen, de amikor állig érő bubiból akar valaki derékig érő hajat... na az sosem lesz szép. Meg persze sok pénz, rendszeres kiadás, és sok frizuráról le kell mondani - még egy szimpla lófarok is problémás, mert ha kilátszik az illesztés, az megint elég béna.

2014. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez nem hangzik túl jól :(70 centiset akarok és rövid a hajam :(
2014. ápr. 23. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!