Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor múlik el a kozmetikai...

Mikor múlik el a kozmetikai kezelés után a vörösség az arcomról?

Figyelt kérdés

Nagyon vörös,"sebes" az arcom, a nyomkodás végett.Hány nap/Hét amire elmúlik legalább a vörösség?


Nektek használt a kezelés? Maradtak hegek?



2014. júl. 9. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem marad heg, nyugi.

Nekem volt, hogy 3 nap kellett, mire utcára mertem menni, lógtam a suliból, mert úgy szétnyomkodott a kozmetikus. Szerintem teljesen felesleges egyébként, ő csak helyileg tud kezelni, nem tesz csodát. Megfelelő étkezés kell, és rendesen tisztán kell tartani a bőrt. A kozmetikus csak kinyomja a pattikat és lefertőtleníti a bőrt, de ezt kb. Te is meg tudod csinálni. Ha sok a pati, bőrgyógyászhoz kell menni.

2014. júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem másfél hét volt, és utána semmivel nem lett szebb a bőröm, sőt... lyukas maradt 1-2 helyen. Szóval szerintem semmi értelme a kozmetikusnak ilyen esetben.
2014. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindig péntek délután megyek kozmetikushoz, és hétfőre nekem már simán vállalható szokott lenni. Nyugi, nem maradnak majd hegek.:) szerencsére nekem szokott használni a kezelés, szóval én megyek minden hónapban. Inkább sok kicsi mitteszer van nekem, néha egy két nagyobb pattanás, és mindig szépen elrendezi őket a kozmetikusom.:)
2014. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!