Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös lett a hajam világosbarn...

Vörös lett a hajam világosbarna helyett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már évek óta ugyanahhoz a fodrászhoz járok és szőkére melíroztatom a hajamat (az eredeti hajszínem gesztenyebarna). Azonban a fodrászom kiment külföldre fél évre, ezért kénytelen voltam elmenni egy másik fodrászhoz, akit a barátnőim ajánlottak. Ő azonban elég durván elrontotta a hajamat... Elkezdett hullani és később észre vettem, hogy a frufrum alatt foltok vannak és hátul is. Szerencsére csak akkor látszott, hogyha felkötöttem a hajamat, de később ha ez lenő nagyon csúnyán fog kinézi. A hajam viszont elég gyorsan nő, ezért úgy döntöttem, hogy egy árnyalattal világosabb barnára festetem a hajamat. L'Oréal Préférence hajfestéket vettem. A hajamból eltűntek a foltok és a melírozás se látszik. Szebben fénylik és dúsabbnak is látom, azonban vörös lett amit nem értek, hogy hogyan. A fodrászomnak írtam, szerinte a szőke melírok miatt lett vörös és azt ajánlotta, hogy várjak amíg kikopik. A családtagjaim és a barátaim szerint nem kéne átfestenem mert jól áll. Viszont én attól tartok, hogy ezt csak azért mondták, hogy ne bántsanak meg.

Úgy hallottam, hogy a vörös hajszíntől a legnehezebb megszabadulni.. Szóval kíváncsi lennék pár véleményre, olyanoktól is akik voltak már hasonló helyzetbe.

Képet/képeket privátba tudok küldeni. Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2014. szept. 21. 08:58
 1/1 Deliverance ***** válasza:

Szia! :)

Én bemosóval csináltam vörös hajat tavaly, és piros lett. Nem volt tragédia, kicsit extrém volt, de tetszett. Nagyon nehezen jött ki belőle a szín, 9 hónapig színezgette a fodrász barnával, amíg vissza nem kaptam az eredetit. Szóval barna volt nyáron, most pedig ismét vörös vagyok, mert rájöttem, hogy imádom. (Persze most már fodrásszal csináltattam.)


Sajnos az otthoni hajfestésnek sokszor az a vége, hogy tök mást kapsz, mint ami a dobozon van, és ez nem a te hibád.

Miből gondolod, hogy a családod csak jópofizásból mondja, hogy jól áll? Lehet, hogy igazuk van. :)

2014. szept. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!