Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb módszer...

Melyik a legjobb módszer arra, hogy ne zsírosodjon gyorsan a hajam?

Figyelt kérdés

-száraz hajra való sampont használok (ha a zsíros haj elleni még inkább zsírosítja a hajat, lehet hogy ez még inkább szárítja?)


-csalánsampon


-valamilyen baba sampon


-samponba öntök citromlevet


Szerintetek?:)


2014. okt. 29. 11:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy minden 2. nap zsíros már...
2014. okt. 29. 11:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennek most nem fogsz örülni, de sajnos a sok mosástól méginkább zsírosodni fog. Régen én is hetente többször mostam hajat, aztán szép lassan átszoktattam magamat a ritkább hajmosásokra. Most már csak hetente egyszer-kétszer mosok hajat, és a köztes időben sem nagyon zsírosodik. Ha szánsz egy kis időt rá, akkor szerintem kezdd el ritkítani a mosások számát. A hajadnak, fejednek is jobbat tesz szerintem, és a későbbiekben kevésbé is fog zsírosodni.
2014. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

szerdán, és vasárnap mosok hajat, úgyhogy azt se mondhatnám hogy sűrűn. de sajnos 2. nap már nagyon csúnya a hajam.

de ez nem derült ki a kérdésemből, bocsánat.:)

2014. okt. 29. 11:49
 4/7 anonim ***** válasza:
1 hónapig, csak hetente 1x mosd, aztan jobb lesz.
2014. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a hajam, ez sok dolog miatt lehet ilyen.

- túl sokat nyúlsz hozzá

- nem mosod elég gyakran vagy megfelelően a fésűd/keféd

- hormonok

- nem megfelelő étkezés/életmód

Ezeket gondold át, mert eléggé befolyásolják a haj zsírosodását.

2014. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Genetika, nem fog gyorsabban zsírosodni, ha minden nap mosod se, és lassabban se, ha sokáig hagyod, maximum hullani, mert eltömődik a zsírtól.

Én fél évig próbáltam átszoktatni a hajam heti 4ről heti 2re. Nem sikerült, most heti 3ban maradtunk.

Nekem csak a hajtöveim zsírosak, a vége száraz, így nem használok zsírosodásra való sampont, inkább tápláló samponnal mosom gyakrabban. Most Gliss Kur Oil Nutritive-t (sárga) használok.

Az egyetlen sampon, amivel egy nappal ki tudtam tolni a hajmosást, és még másnap is frissen mosottnak nézett ki, az a Pantene Aqua Light. Nem is szárít vészesen, csak itt, ahol lakom, nem kapni.

Csalánsampon nem segít sajnos, használtam már azt is.

Cseréld gyakran a párnahuzatod, állítólag mérsékeli kicsit.

2014. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2014. okt. 30. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!